Barum Bravuris 3 HM

barum-bravuris-3-hmLetos se první informace o nových letních dezénech pro rok 2014 objevili se značným předstihem. Jedním z očekávaných a velmi zajímavých dezénů je i novinka od značky Barum – Bravuris 3 HM. Tento nový model letních pneumatik skupiny nižší střední třídy je určen pro osobní automobily. Zkratka v označení pneumatik HM (high mileage) značí vysoký kilometrový výkon při zachování jízdních vlastností, což je i jednou z hlavních předností těchto letních pneumatik. Jako další výhodu je třeba uvést dlouhou životnost. Barum Bravuris 3 HM není pouhým nástupcem dřívějšího modelu Bravuris 2, ale jedná se o zcela novou a přepracovanou pneumatiku. Změny se odehráli především v její konstrukci, ale i ve složení pryžové směsi. Další změnou oproti předchozím modelům je i nový asymetrický dezén, díky kterému dochází k nízkému valivému odporu a je výrazně snížena hlučnost i při vysokých rychlostech. Dále mají pneumatiky lepší stabilitu i za špatného počasí, kdy za mokra dezén snižuje riziko aquaplaningu díky širokým drážkám pro odvod vody. Pneumatiky Barum Bravuris 3 HM jsou na trhu k dostání ve všech rozměrech a rychlostních indexech, které budou vhodné i pro nové modely automobilů vyšší třídy. Tato pneumatika je ideální variantou v poměru cena výkon, finální verdikt však můžeme s jistotou očekávat od testů nezávislých organizací, které jistě přijdou na jaře. První test Barum Bravuris 3 je již na internetu, a to od ACE v rozměru 225/45 R17, kde získala hodnocení „doporučeno“. Podle tohoto testu vyniká zejména ve valivém odporu, kde se umístila na druhém místě.

Zakoupit Barum Bravuris 3 HM lze již teď na pneumatiky.cz >>

2 komentáře u „Barum Bravuris 3 HM

  1. Miloš

    Barum by som nekupoval nedrzi dobre stopu v kolajach na ceste co znamena ze auto lieta z jednej strany na druhu a dalsi problem su zakruty kde velmi straca oproti inym znackam kde napr. pri Dunlop pri rychlosti mozem preletiet rychlostou v pohode 90km/h, pri Barum v tej istej zakrute mam stale problem uz pri rychlosti 80km/h nedrzi sttopu a zasahuje my tam stale protiklzovy system (ESP).

  2. Vaclav

    Sam jsem Barvuris 3 vyzkousel a rozdil oproti Bravuris 2 je zasadni, hlavne nejvetsi rozdil pozoruji v hlucnosti. Tyto pneumatiky jsou taktiche!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *