Cooper Zeon 4XS Sport


Výsledky v testech pneumatik

Recenze Napsat recenzi

Zatím nemáme žádnou recenzi pneumatiky Cooper Zeon 4XS Sport. Máte s touto pneumatikou Cooper zkušenosti? Přidejte recenzi a pomozte tak ostatním! Momentálně posíláme za napsání recenze měřič hloubky dezénu zdarma. Napsat recenzi
Průměrné hodnocení Cooper Zeon 4XS Sport: 96% (Počítáno z 2 testů)

Vyplatí se koupit Cooper Zeon 4XS Sport?

V zásadě ano, i když existuje několik pneumatik, které bych doporučil zvážit. V referenčním rozměru 215/65 R16 jsme našli jiné pneumatiky, které jsou levnější a zároveň dle výsledků testů lepší než Cooper Zeon 4XS Sport. Jsou to například Nokian Line SUV, na které kromě lepšího výkonu také ušetříte cca. 284 Kč na sadě, případně Fulda EcoControl HP, kde ušetříte 180Kč.

Další testy letních pneumatik

x

Už máte vybráno? 9 pneumatik, která bych letos obul já.

Od návštěvníků TestPneumatik.eu vím, že zorientovat se v takovém množství pneumatik je celkem složité. Často se mě tak místo testů ptají na mé osobní doporučení.

Proto jsem vypracoval a chtěl bych vám nabídnout můj aktuální přehled několika modelů pneumatik pro rok 2017, který si průběžně aktualizuji během tvorby tohoto webu a které bych bez obav obul na svůj vůz.Neposílám nevyžádanou poštu - váš e-mail je u mě v bezpečí.
-->