Cooper Zeon 4XS Sport


Výsledky v testech pneumatik

Recenze Napsat recenzi

Zatím nemáme žádnou recenzi pneumatiky Cooper Zeon 4XS Sport. Máte s touto pneumatikou Cooper zkušenosti? Přidejte recenzi a pomozte tak ostatním! Momentálně posíláme za napsání recenze měřič hloubky dezénu zdarma. Napsat recenzi
Průměrné hodnocení Cooper Zeon 4XS Sport: 96% (Počítáno z 2 testů)

Vyplatí se koupit Cooper Zeon 4XS Sport?

Rozhodně ano. V referenčním rozměru 215/65 R16 jsme nenašli jinou pneumatiku, která by za stejnou nebo nižší cenu poskytovala takový výkon jako Cooper Zeon 4XS Sport. Pokud hledáte o něco levnější alternativu, doporučil bych Firestone Destination HP, na které ve zmiňovaném rozměru ušetříte cca. 224 Kč na sadě, případně Kumho Ecowing ES01 KH27, kde ušetříte 396Kč.

Další testy letních pneumatik

x

Už máte vybráno? 9 pneumatik, která bych letos obul já.

Od návštěvníků TestPneumatik.eu vím, že zorientovat se v takovém množství pneumatik je celkem složité. Často se mě tak místo testů ptají na mé osobní doporučení.

Proto jsem vypracoval a chtěl bych vám nabídnout můj aktuální přehled několika modelů pneumatik pro rok 2018, který si průběžně aktualizuji během tvorby tohoto webu a které bych bez obav obul na svůj vůz.Zadáním e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů podle nařízení EU.
-->