Falken Azenis FK510


Výsledky v testech pneumatik

Recenze Napsat recenzi

Zatím nemáme žádnou recenzi pneumatiky Falken Azenis FK510. Máte s touto pneumatikou Falken zkušenosti? Přidejte recenzi a pomozte tak ostatním! Momentálně posíláme za napsání recenze měřič hloubky dezénu zdarma. Napsat recenzi
Průměrné hodnocení Falken Azenis FK510: 97% (Počítáno z 7 testů)

Vyplatí se koupit Falken Azenis FK510?

Rozhodně ano. V referenčním rozměru 225/45 R17 jsme nenašli jinou pneumatiku, která by za stejnou nebo nižší cenu poskytovala takový výkon jako Falken Azenis FK510. Pokud hledáte o něco levnější alternativu, doporučil bych Maxxis Premitra HP5, na které ve zmiňovaném rozměru ušetříte cca. 732 Kč na sadě, případně Barum Bravuris 3 HM, kde ušetříte 1332Kč.

Další testy letních pneumatik

x

Už máte vybráno? 9 pneumatik, která bych letos obul já.

Od návštěvníků TestPneumatik.eu vím, že zorientovat se v takovém množství pneumatik je celkem složité. Často se mě tak místo testů ptají na mé osobní doporučení.

Proto jsem vypracoval a chtěl bych vám nabídnout můj aktuální přehled několika modelů pneumatik pro rok 2017, který si průběžně aktualizuji během tvorby tohoto webu a které bych bez obav obul na svůj vůz.Neposílám nevyžádanou poštu - váš e-mail je u mě v bezpečí.
-->