Falken Azenis FK510


Výsledky v testech pneumatik

Recenze Napsat recenzi

Zatím nemáme žádnou recenzi pneumatiky Falken Azenis FK510. Máte s touto pneumatikou Falken zkušenosti? Přidejte recenzi a pomozte tak ostatním! Momentálně posíláme za napsání recenze měřič hloubky dezénu zdarma. Napsat recenzi
Průměrné hodnocení Falken Azenis FK510: 97% (Počítáno z 7 testů)

Vyplatí se koupit Falken Azenis FK510?

Rozhodně ano. V referenčním rozměru 225/45 R17 jsme nenašli jinou pneumatiku, která by za stejnou nebo nižší cenu poskytovala takový výkon jako Falken Azenis FK510. Pokud hledáte o něco levnější alternativu, doporučil bych Maxxis Premitra HP5, na které ve zmiňovaném rozměru ušetříte cca. 1068 Kč na sadě, případně Toyo Proxes T1 Sport, kde ušetříte 680Kč.

Další testy letních pneumatik

x

Už máte vybráno? 9 pneumatik, která bych letos obul já.

Od návštěvníků TestPneumatik.eu vím, že zorientovat se v takovém množství pneumatik je celkem složité. Často se mě tak místo testů ptají na mé osobní doporučení.

Proto jsem vypracoval a chtěl bych vám nabídnout můj aktuální přehled několika modelů pneumatik pro rok 2018, který si průběžně aktualizuji během tvorby tohoto webu a které bych bez obav obul na svůj vůz.Zadáním e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů podle nařízení EU.
-->