Falken Sincera SN-832 Ecorun


Výsledky v testech pneumatik

Recenze Napsat recenzi

Zatím nemáme žádnou recenzi pneumatiky Falken Sincera SN-832 Ecorun. Máte s touto pneumatikou Falken zkušenosti? Přidejte recenzi a pomozte tak ostatním! Momentálně posíláme za napsání recenze měřič hloubky dezénu zdarma.

Vyplatí se koupit Falken Sincera SN-832 Ecorun?

V zásadě ano, i když existuje několik pneumatik, které bych doporučil zvážit. V referenčním rozměru 185/65 R15 jsme našli jiné pneumatiky, které jsou levnější a zároveň dle výsledků testů lepší než Falken Sincera SN-832 Ecorun. Jsou to například Apollo ALNAC 4G, na které kromě lepšího výkonu také ušetříte cca. 248 Kč na sadě, případně Hankook Kinergy eco K425, kde ušetříte 148Kč.

Další testy letních pneumatik

x

Už máte vybráno? 9 pneumatik, která bych letos obul já.

Od návštěvníků TestPneumatik.eu vím, že zorientovat se v takovém množství pneumatik je celkem složité. Často se mě tak místo testů ptají na mé osobní doporučení.

Proto jsem vypracoval a chtěl bych vám nabídnout můj aktuální přehled několika modelů pneumatik pro rok 2017, který si průběžně aktualizuji během tvorby tohoto webu a které bych bez obav obul na svůj vůz.Neposílám nevyžádanou poštu - váš e-mail je u mě v bezpečí.
-->