FuldaDostupné modely pneumatik:


O pneumatikách Fulda

Společnost byla založena v roce 1900 Gustavem Beckerem a Moritzem Hasenclverem ve stejnojmenném městě ležícím v Německu. Společnost se zpočátku věnovala pouze výrobě pneumatik pro nemotorová vozidla. Výrobu pneumatik pro automobily zahájily v roce 1906. V roce 1962 se společnost přidala ke skupině Goodyear. Dnes jsou tyto pneumatiky vyráběny ve 13 evropských závodech a tato společnost díky tomu patří mezi jednu z nejznámějších značek Německa a je oblíbeným prodejcem pneumatik po celé Evropě. Firma v Evropě nabízí kompletní sortiment jak pneumatik pro osobní automobily, tak i pneu pro lehké či těžké náklaďáky a zemědělskou techniku. Společnost Fulda je oficiálním dodavatelem pneumatik pro společnost Mercedes-Benz. 

Kam dál:

Napsat recenzi
Průměrné hodnocení pneumatik Fulda: 70% (Počítáno z 19 testů)
x

Už máte vybráno? 9 pneumatik, která bych letos obul já.

Od návštěvníků TestPneumatik.eu vím, že zorientovat se v takovém množství pneumatik je celkem složité. Často se mě tak místo testů ptají na mé osobní doporučení.

Proto jsem vypracoval a chtěl bych vám nabídnout můj aktuální přehled několika modelů pneumatik pro rok 2017, který si průběžně aktualizuji během tvorby tohoto webu a které bych bez obav obul na svůj vůz.Neposílám nevyžádanou poštu - váš e-mail je u mě v bezpečí.
-->