GT Radial Champiro WinterPro HP

Od 2098 Kč skladem na dobrepneu.czKoupit

Výsledky v testech pneumatik

Recenze Napsat recenzi

Zatím nemáme žádnou recenzi pneumatiky GT Radial Champiro WinterPro HP. Máte s touto pneumatikou GT zkušenosti? Přidejte recenzi a pomozte tak ostatním! Momentálně posíláme za napsání recenze měřič hloubky dezénu zdarma. Napsat recenzi
Průměrné hodnocení GT Radial Champiro WinterPro HP: 96% (Počítáno z 2 testů)

Vyplatí se koupit GT Radial Champiro WinterPro HP?

V rámci této cenové hladiny ano. V referenčním rozměru 225/40 R18 jsme nenašli jinou pneumatiku, která by za stejnou nebo nižší cenu poskytovala takový výkon jako GT Radial Champiro WinterPro HP. Nicméně je napováženou, zda si nepřiplatit za o něco kvalitnější pneumatiky - doporučil bych například Hankook Winter i*cept evo2 W320, na které ve zmiňovaném rozměru za vyšší výkon připlatíte cca. 3132 Kč na sadě, případně Fulda Kristall Control HP2, kde připlatíte 3072Kč.

Další testy zimních pneumatik

x

Už máte vybráno? 9 pneumatik, která bych letos obul já.

Od návštěvníků TestPneumatik.eu vím, že zorientovat se v takovém množství pneumatik je celkem složité. Často se mě tak místo testů ptají na mé osobní doporučení.

Proto jsem vypracoval a chtěl bych vám nabídnout můj aktuální přehled několika modelů pneumatik pro rok 2017, který si průběžně aktualizuji během tvorby tohoto webu a které bych bez obav obul na svůj vůz.Neposílám nevyžádanou poštu - váš e-mail je u mě v bezpečí.
-->