Hankook Ventus Prime2 K115


Výsledky v testech pneumatik

Tato pneumatika bohužel ještě nebyla testována. Nicméně tyto podobné pneumatiky testovány byly a je možné, že vám jejich testy pomohou při výběru:
Hankook Ventus Prime 2 - v rozměrech R až R
Hankook Ventus Prime3 K125 - v rozměrech R15 až R18

Recenze Napsat recenzi

Zatím nemáme žádnou recenzi pneumatiky Hankook Ventus Prime2 K115. Máte s touto pneumatikou Hankook zkušenosti? Přidejte recenzi a pomozte tak ostatním! Momentálně posíláme za napsání recenze měřič hloubky dezénu zdarma.

Vyplatí se koupit Hankook Ventus Prime2 K115?

V zásadě ano, i když existuje několik pneumatik, které bych doporučil zvážit. V referenčním rozměru 205/55 R16 jsme našli jiné pneumatiky, které jsou levnější a zároveň dle výsledků testů lepší než Hankook Ventus Prime2 K115. Jsou to například Pirelli P7 Cinturato, na které kromě lepšího výkonu také ušetříte cca. 364 Kč na sadě, případně Hankook Ventus Prime3 K125, kde ušetříte 712Kč.

Další testy letních pneumatik

x

Už máte vybráno? 9 pneumatik, která bych letos obul já.

Od návštěvníků TestPneumatik.eu vím, že zorientovat se v takovém množství pneumatik je celkem složité. Často se mě tak místo testů ptají na mé osobní doporučení.

Proto jsem vypracoval a chtěl bych vám nabídnout můj aktuální přehled několika modelů pneumatik pro rok 2017, který si průběžně aktualizuji během tvorby tohoto webu a které bych bez obav obul na svůj vůz.Zadáním e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů podle nařízení EU.
-->