Maxxis Pro-R1


Výsledky v testech pneumatik

Recenze Napsat recenzi

Zatím nemáme žádnou recenzi pneumatiky Maxxis Pro-R1. Máte s touto pneumatikou Maxxis zkušenosti? Přidejte recenzi a pomozte tak ostatním! Momentálně posíláme za napsání recenze měřič hloubky dezénu zdarma.

Vyplatí se koupit Maxxis Pro-R1?

V zásadě ano, i když existuje několik pneumatik, které bych doporučil zvážit. V referenčním rozměru 245/40 R18 jsme našli jiné pneumatiky, které jsou levnější a zároveň dle výsledků testů lepší než Maxxis Pro-R1. Jsou to například Kumho Ecsta PS91, na které kromě lepšího výkonu také ušetříte cca. 8 Kč na sadě, případně Kumho Ecsta Le Sport KU39, kde ušetříte 468Kč.

Další testy letních pneumatik

x

Už máte vybráno? 9 pneumatik, která bych letos obul já.

Od návštěvníků TestPneumatik.eu vím, že zorientovat se v takovém množství pneumatik je celkem složité. Často se mě tak místo testů ptají na mé osobní doporučení.

Proto jsem vypracoval a chtěl bych vám nabídnout můj aktuální přehled několika modelů pneumatik pro rok 2017, který si průběžně aktualizuji během tvorby tohoto webu a které bych bez obav obul na svůj vůz.Zadáním e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů podle nařízení EU.
-->