PneuVraník Everest HPL


Výsledky v testech pneumatik

Recenze Napsat recenzi

94.6/100 · 0km · 22560 R17 · Pokorny Ladislav
Pneumatiky mohu doporucit jsem velmi spokojen,velice dobre drzi stopu jak za sucha tak i za mokra
Jízdní vlastnosti na suché vozovce: 96%Jízdní vlastnosti na mokré vozovce: 86%Odolnost proti opotřebení: 99%Jízdní komfort a hluk: : 92%Pokorny Ladislav by si koupil PneuVraník Everest HPL znovu: 100%
79.2/100 · 1200000km · 185/60R15, · Driver
Tyhle pneu jsou špičkové na sněhu a břečce. Mají dobrou samočistící schopnost. Naprosto dokonalé jsou na ledě, zvláště v provedení Green Diamond. Nejen že se bez problémů rozjedete na totálně zmrzlé silnici, ale co je nejdůležitější - v pohodě zastavíte. Mám doma tři auta a jiné zimní pneu už roky neobouvám. A jen tak mezi námi, protektory nebrat, ale Vraníků se bát nemusíte.
Jízdní vlastnosti na suché vozovce: 75%Jízdní vlastnosti na mokré vozovce: 80%Odolnost proti opotřebení: 91%Jízdní komfort a hluk: : 50%Driver by si koupil PneuVraník Everest HPL znovu: 100%

Dostupné rozměry

Další testy zimních pneumatik

x

Už máte vybráno? 5 pneumatik, která bych letos obul já.

Od návštěvníků TestPneumatik.eu vím, že zorientovat se v takovém množství pneumatik je celkem složité. Často se mě tak místo testů ptají na mé osobní doporučení.

Proto jsem vypracoval a chtěl bych vám nabídnout můj aktuální přehled 5 modelů pneumatik pro rok 2017, který si průběžně aktualizuji během tvorby tohoto webu a které bych bez obav obul na svůj vůz.Neposílám nevyžádanou poštu - váš e-mail je u mě v bezpečí.
-->