Sava Intensa UHP 2


Výsledky v testech pneumatik

Recenze Napsat recenzi

Zatím nemáme žádnou recenzi pneumatiky Sava Intensa UHP 2. Máte s touto pneumatikou Sava zkušenosti? Přidejte recenzi a pomozte tak ostatním! Momentálně posíláme za napsání recenze měřič hloubky dezénu zdarma. Napsat recenzi
Průměrné hodnocení Sava Intensa UHP 2: 90% (Počítáno z 2 testů)

Vyplatí se koupit Sava Intensa UHP 2?

V rámci této cenové hladiny ano. V referenčním rozměru 225/45 R17 jsme nenašli jinou pneumatiku, která by za stejnou nebo nižší cenu poskytovala takový výkon jako Sava Intensa UHP 2. Nicméně je napováženou, zda si nepřiplatit za o něco kvalitnější pneumatiky - doporučil bych například GoodYear Eagle F1 Asymmetric 3, na které ve zmiňovaném rozměru za vyšší výkon připlatíte cca. 3112 Kč na sadě, případně Pirelli P7 Cinturato, kde připlatíte 2628Kč.

Další testy letních pneumatik

x

Už máte vybráno? 9 pneumatik, která bych letos obul já.

Od návštěvníků TestPneumatik.eu vím, že zorientovat se v takovém množství pneumatik je celkem složité. Často se mě tak místo testů ptají na mé osobní doporučení.

Proto jsem vypracoval a chtěl bych vám nabídnout můj aktuální přehled několika modelů pneumatik pro rok 2018, který si průběžně aktualizuji během tvorby tohoto webu a které bych bez obav obul na svůj vůz.Zadáním e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů podle nařízení EU.
-->