Toyo Proxes CF2 SUV


Výsledky v testech pneumatik

Recenze Napsat recenzi

Zatím nemáme žádnou recenzi pneumatiky Toyo Proxes CF2 SUV. Máte s touto pneumatikou Toyo zkušenosti? Přidejte recenzi a pomozte tak ostatním! Momentálně posíláme za napsání recenze měřič hloubky dezénu zdarma. Napsat recenzi
Průměrné hodnocení Toyo Proxes CF2 SUV: 93% (Počítáno z 2 testů)

Vyplatí se koupit Toyo Proxes CF2 SUV?

V zásadě ano, i když existuje několik pneumatik, které bych doporučil zvážit. V referenčním rozměru 215/65 R16 jsme našli jiné pneumatiky, které jsou levnější a zároveň dle výsledků testů lepší než Toyo Proxes CF2 SUV. Jsou to například Firestone Destination HP, na které kromě lepšího výkonu také ušetříte cca. 92 Kč na sadě, případně Kumho Ecowing ES01 KH27, kde ušetříte 264Kč.

Další testy letních pneumatik

x

Už máte vybráno? 9 pneumatik, která bych letos obul já.

Od návštěvníků TestPneumatik.eu vím, že zorientovat se v takovém množství pneumatik je celkem složité. Často se mě tak místo testů ptají na mé osobní doporučení.

Proto jsem vypracoval a chtěl bych vám nabídnout můj aktuální přehled několika modelů pneumatik pro rok 2018, který si průběžně aktualizuji během tvorby tohoto webu a které bych bez obav obul na svůj vůz.Zadáním e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů podle nařízení EU.
-->