Toyo Proxes CF2 SUV


Výsledky v testech pneumatik

Recenze Napsat recenzi

Zatím nemáme žádnou recenzi pneumatiky Toyo Proxes CF2 SUV. Máte s touto pneumatikou Toyo zkušenosti? Přidejte recenzi a pomozte tak ostatním! Momentálně posíláme za napsání recenze měřič hloubky dezénu zdarma. Napsat recenzi
Průměrné hodnocení Toyo Proxes CF2 SUV: 93% (Počítáno z 2 testů)

Vyplatí se koupit Toyo Proxes CF2 SUV?

V rámci této cenové hladiny ano. V referenčním rozměru 215/65 R16 jsme nenašli jinou pneumatiku, která by za stejnou nebo nižší cenu poskytovala takový výkon jako Toyo Proxes CF2 SUV. Nicméně je napováženou, zda si nepřiplatit za o něco kvalitnější pneumatiky - doporučil bych například GoodYear Efficientgrip SUV, na které ve zmiňovaném rozměru za vyšší výkon připlatíte cca. 2920 Kč na sadě, případně Nokian Line SUV, kde připlatíte 1880Kč.

Další testy letních pneumatik

x

Už máte vybráno? 9 pneumatik, která bych letos obul já.

Od návštěvníků TestPneumatik.eu vím, že zorientovat se v takovém množství pneumatik je celkem složité. Často se mě tak místo testů ptají na mé osobní doporučení.

Proto jsem vypracoval a chtěl bych vám nabídnout můj aktuální přehled několika modelů pneumatik pro rok 2017, který si průběžně aktualizuji během tvorby tohoto webu a které bych bez obav obul na svůj vůz.Neposílám nevyžádanou poštu - váš e-mail je u mě v bezpečí.
-->