Vredestein Wintrac Xtreme


Výsledky v testech pneumatik

Recenze Napsat recenzi

15/100 · 2000km · 205/50/16 · Trunda
Ano, 1200 kg "lehké" auto s tvrdším podvozkem s tak širokými, ale předepsanými pneumatikami je na sněhu trošku nesmysl. Jezdím denně cca 70 km půl cesty po převážně zasněžených a nesolených silnicích. Musím říct, že jsem opravdu velice zklamaný. Výrobce považuji za kvalitního, ale někde se stala chyba, protože tahle pneumatika na mém autě a v takovém rozměru je opravdu taková, jakou bych si nikdy nekoupil, kdybych věděl, že taková je. Že je to žvýkačka na suchu v zatáčkách, to se dalo vzhledem k měkkým bočnicím a vzorku s podélnými drážkami čekat. Ale že kolem nulových teplot a případně i mokré vozovce je směs kluzká jako kdybych najel na louži s olejem, to mě opravdu zarazilo. Celé to vrcholí ve sněhu, kdy směs na uklouzaném sněhu nemá vůbec žádnou přilnavost a vzorek není ani v hlubším sněhu schopný do sebe nabrat sníh tak, aby se pneumatika ve sněhu "lepila". Ve srovnání s předchozími Michelin Alpine je to bohužel rozdíl k pláči a jsem rozhodnut se příště opět vrátit k osvědčené kvalitě. Tedy opravdu vřele nedoporučuji.
Jízdní vlastnosti na suché vozovce: %Jízdní vlastnosti na mokré vozovce: 25%Odolnost proti opotřebení: 50%Trunda by si koupil Vredestein Wintrac Xtreme znovu: 0%
Napsat recenzi
Průměrné hodnocení Vredestein Wintrac Xtreme: 82% (Počítáno z 2 testů)

Další testy zimních pneumatik

x

Už máte vybráno? 5 pneumatik, která bych letos obul já.

Od návštěvníků TestPneumatik.eu vím, že zorientovat se v takovém množství pneumatik je celkem složité. Často se mě tak místo testů ptají na mé osobní doporučení.

Proto jsem vypracoval a chtěl bych vám nabídnout můj aktuální přehled 5 modelů pneumatik pro rok 2017, který si průběžně aktualizuji během tvorby tohoto webu a které bych bez obav obul na svůj vůz.Neposílám nevyžádanou poštu - váš e-mail je u mě v bezpečí.
-->