Kleber Quadraxer (celoroční)

Od 1078 Kč skladem na Heureka.czKoupit

Výsledky v testech pneumatik

Recenze Napsat recenzi

92.2/100 · 55000km · 205/55 r 1 · Vinař
Celoroční pneu mám poprvé, ale su překvapivě spokojen.Jízda na sněhu a ledu ok.Možná je to autem-váží skoro 1,8 t ale celou zimu,včetně občasné jízdy na horách , nikdy jsem neměl problém.Dokonce mě překvapila jízda na namrzlé silnici,auto se ani nehlo špatným směrem-(řídila manželka ,ostatní auta po příkopech:-) ) Až po nájezdu cca 55000km mám pocit že začínají klouzat na vodě, tvrdnou.Na zimu je raději vyměním za nové. Pro někoho kdo jezdí cca 10-12tis za rok jsou super, musí ovšem počítat s tím, že jsou v létě na suchu hlučnější.
Jízdní vlastnosti na suché vozovce: 100%Jízdní vlastnosti na mokré vozovce: 93%Odolnost proti opotřebení: 91%Jízdní komfort a hluk: : 77%Vinař by si koupil Kleber Quadraxer (celoroční) znovu: 100%
Napsáno 25.10.2017

Další testy letních pneumatik

x

Už máte vybráno? 9 pneumatik, která bych letos obul já.

Od návštěvníků TestPneumatik.eu vím, že zorientovat se v takovém množství pneumatik je celkem složité. Často se mě tak místo testů ptají na mé osobní doporučení.

Proto jsem vypracoval a chtěl bych vám nabídnout můj aktuální přehled několika modelů pneumatik pro rok 2019, který si průběžně aktualizuji během tvorby tohoto webu a které bych bez obav obul na svůj vůz.Zadáním e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání newsletteru s novými testy pneumatik (obvykle 2x ročně) v souladu s našimi zásadami.
-->