Kumho Ecsta HM (KH31)


Výsledky v testech pneumatik

Recenze Napsat recenzi

89.6/100 · 9500km · 185/55 R15 · Petr H
V tomto provedení je to velmi dobrá pneumatika, které vyhovuje standardnímu zatížení v běžném provozu. Je o něco hlučnější než Michelin (letní) na drsnějších vozovkách (beton).Na kvalitním asfaltu se hlučnost o dost snižuje. Při dálniční rychlosti pak převládá aerodynamický hluk vozidla. Při ostré jízdě velmi dobře drží i v zatáčkách, kdy nemá tendenci hoblovat boky a hranice utržení přilnavosti je hodně vysoko. Opotřebení běhounu je přímo úměrné stylu jízdy. Odhaduji nájezd 30000-35000km. V přechodných podmínkách - pod 8°C je potřeba pneu jízdou ohřát,neboť více tuhne.
Jízdní vlastnosti na suché vozovce: 98%Jízdní vlastnosti na mokré vozovce: 90%Odolnost proti opotřebení: 79%Jízdní komfort a hluk: : 81%Petr H by si koupil Kumho Ecsta HM (KH31) znovu: 100%
Napsáno 16.06.2015

Vlastnosti Kumho Ecsta HM (KH31)

Jednotlivé jízdní a ekonomické vlastnosti pneumatiky Kumho Ecsta HM (KH31)

Dostupné rozměry

Další testy letních pneumatik

test
x

Už máte vybráno? 9 pneumatik, která bych letos obul já.

Od návštěvníků TestPneumatik.eu vím, že zorientovat se v takovém množství pneumatik je celkem složité. Často se mě tak místo testů ptají na mé osobní doporučení.

Proto jsem vypracoval a chtěl bych vám nabídnout můj aktuální přehled několika modelů pneumatik pro rok 2020, který si průběžně aktualizuji během tvorby tohoto webu a které bych bez obav obul na svůj vůz.Zadáním e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání newsletteru s novými testy pneumatik (obvykle 2x ročně) v souladu s našimi zásadami.
-->