Názevmokrosuchooffroadvýhodynevýhodymístocena
Goodride SA-372-2-2Výborná ochrana proti aquaplaningu, nízku hladina hluku Nepříliš přesné řízení a přilnavost na mokré vozovce 1.
Infinity Enviro3+2-2Přesné a stabilní řízení Nevyhovující přilnavost na mokru, horší jízdní komfort 2.
Delinte Thunder D72-2-3+Nejlepší přilnavost na mokru z testovaných levných pneumatik, dobrá směrová stabilita, nízká hladina hluku Nedostatečná ochrana proti aquaplaningu při zatáčení, špatná přilnavost na suchu, a především pak také na šotolině 3.
Sonar Conquero SX93+2-2-Dobrá ochrana proti aquaplaningu, krátká brzdná dráha na suchu, dobrá směrová stabilita Vyšší valivý odpor, nepříliš přesné řízení, nedostatečná přilnavost na suchu i mokru 4. Zjistit cenu
Star Performer SUV-13+2-2-Slušná ochrana proti aquaplaningu Delší brzdná dráha na suchu a mokru, špatný komfort při jízdě 5.
Nankang NK Comfort NK-6053+3+3+Slušná přesnost řízení a směrová stabilita na suchu Vysoký valivý odpor, vyšší hlučnost, špatný grip na písku a štěrku 6. Zjistit cenu
Syron Cross 1 4 x 432-2Dobrá ochrana proti aquaplaningu, slušná přilnavost na suchu, dobrá trakce na nezpevněném povrchu Dlouhá brzdná dráha na mokré vozovce, vysoký valivý odpor, nedostatečná přesnost řízení v zatáčkách 7. Zjistit cenu
Evergreen EH 233-3+2Dostatečná ochrana vůči aquaplaningu, dobrá trakce na písku Příliš dlouhá brzdná dráha, nedostatečná směrová stabilita, špatná přilnavost 8. Zjistit cenu
Federal Couragia XUV3-32Nízký valivý odpor, dobrá trakce na písku a štěrku, nízká úroveň hluku Příliš dlouhá brzdná dráha na suchu i mokru, pneumatika špatně drží stopu 9.
Sailun Terramax CVR4-3+2Velice nízký valivý odpor, dobrá trakce na písku a štěrku Velice špatná přilnavost a dlouhá brzdná dráha na suchu i mokru 10.
Nejčastěji se rozměr 235/55 R17 objevuje na vozech: Ford KUGA, Kia SPORTAGE, BMW X3, Volkswagen Tiguan, Opel ANTARA, Volkswagen T5/T5 Van, Audi A8/S8, Audi A6 Allroad, Mercedes Benz GLK, Hyundai iX35
Koukněte také na náš velký přehled letních pneumatik pro rok 2019, kde najdete statistiky všech dostupných zimních pneumatik, které byly otestovány. Máme všechny informace, které potřebujete pro výběr nových pneumatik.

Nejnovější testy letních pneumatik


x

Už máte vybráno? 9 pneumatik, která bych letos obul já.

Od návštěvníků TestPneumatik.eu vím, že zorientovat se v takovém množství pneumatik je celkem složité. Často se mě tak místo testů ptají na mé osobní doporučení.

Proto jsem vypracoval a chtěl bych vám nabídnout můj aktuální přehled několika modelů pneumatik pro rok 2019, který si průběžně aktualizuji během tvorby tohoto webu a které bych bez obav obul na svůj vůz.Zadáním e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání newsletteru s novými testy pneumatik (obvykle 2x ročně) v souladu s našimi zásadami.
-->