Názevohodnocenímokrosuchovýhodynevýhodymístocena
Michelin Pilot Sport 4 S cenpříkladné1-2+Vítěz s příkladným handlingem na mokru i suchu, sportovní přesnost řízení s dobrou zpětnou vazbou, stabilní př zatáčení, krátká brzdná dráha na suchu i mokru.průměrný komfort, vysoká cena 1.
Goodyear Eagle F1 Asymetric 2 cenpříkladné2+2Sportovní pneumatiky s přesvědčivě vyváženým výkonem, sportovní handling se stabilním bočním vedením a přesným řízením, krátké brzdné dráhy na mokru i suchu, příjemný komfortprůměrná přilnavost na suchu 2.
Hankook Ventus S1-evopříkladné22+Vyrovnaný sportovní dezén s přesvědčivým handlingem na mokru i suchu, sportovně dynamická odezva řízení, krátká brzdná dráha za všech okolností, dobrý poměr cena/výkonprůměrný aquaplaning 2.
Vredestein Ultrac Vorti Rpříkladné22+Nový letní profil se sportovně dynamickými ovládacími vlastnostmi na mokrých a suchých vozovkách, přesná odezva řízení a dobrá zpětná vazba, krátké brzdné dráhy na suchu, tiché odvalovánípouze průměrný aquaplanning 2.
Continental SportContact 6 cenpříkladné22Špičkové sportovní pneumatiky se stabilním bočním vedením a bezpečnými jízdními vlastnostmi na mokru i suchu, krátká brzdná dráha na suchu, nízká hlučnostprůměrný komfort a vyšší valivý odpor 5.
Bridgestone Potenza S001 cenuspokojivé3+2Prémiové pneumatiky s vyváženým výkonem na suchu, přímou reakci na řízení a dobré brzdění na suchuhorší trakce na mokru, nedotáčivost, zpožděná reakce řízení a delší brzdná dráha na mokru 6.
Kumho Ecsta PS71 cenpodmíněně doporučeno32-Dobré bezpečnostní rezervy v aquaplaningu, krátká brzdná dráha na suchu, nízká cenaslabší přilnavost a nedotáčivost na mokru a suchu, zpožděná reakce na řízení a delší brzdná dráha na mokru 7.
Nankang Noble Sport NS-20nedoporučeno43+Tiché, dobrá cenaČína s nevyváženou manipulací a nebezpečně dlouhými brzdnými dráhami na mokré vozovce, pomalá odezva řízení, dlouhá brzdná dráha na suchu 8.
přidáno
Nejčastěji se rozměr 245/30 R20 objevuje na vozech: Peugeot 407 SW, Volkswagen Beetle, Volkswagen Scirocco, Audi A5/S5/RS5, BMW 5
Koukněte také na náš velký přehled zimních pneumatik pro rok 2020, kde najdete statistiky všech dostupných zimních pneumatik, které byly otestovány. Máme všechny informace, které potřebujete pro výběr nových pneumatik.

Nejnovější testy letních pneumatik


test
x

Už máte vybráno? 9 pneumatik, která bych letos obul já.

Od návštěvníků TestPneumatik.eu vím, že zorientovat se v takovém množství pneumatik je celkem složité. Často se mě tak místo testů ptají na mé osobní doporučení.

Proto jsem vypracoval a chtěl bych vám nabídnout můj aktuální přehled několika modelů pneumatik pro rok 2020, který si průběžně aktualizuji během tvorby tohoto webu a které bych bez obav obul na svůj vůz.Zadáním e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání newsletteru s novými testy pneumatik (obvykle 2x ročně) v souladu s našimi zásadami.
-->