Názevohodnocenímokrosuchovýhodynevýhodymístocena
Continental SportContact 6 cenpříkladné (vítěz testu)2+1-Sportovně-univerzální pneumatika dosahuje nejlepších výkonů a skvěle přenáší sílu na vozovku. Vyznačuje se přesným řízením a sportovně dynamickou manipulací na mokru i suchu.Průměrný valivý odpor 1.
Hankook Ventus S1 Evo 2 K117 cenpříkladné22+Korejská prémiová pneumatika s příkladnými jízdními vlastnostmi, přesnou odezvou řízení a dobrou zpětnou vazbou, krátká brzdná dráha na suchu i mokru, nízký valivý odpor, velmi dobrý poměr cena/výkonMírně vyšší hlučnost 2.
Michelin Pilot Sport 4 S cenpříkladné22+Sportovně-dynamický handling, přesné chování řízení a dobrá zpětná vazba; Vyvážený výkon na mokru, příkladně krátké brzdné dráhy na mokru i suchu, dobrý jízdní komfortVysoká cena 2.
Falken Azenis FK510 cendobré1-2-Sportovní značková pneumatika s dynamickými jízdními vlastnostmi na mokru, krátká brzdná dráha na suchu i mokru, nízká cena.Mírný nedostatek přilnavosti na suchu, nižší komfort. 4.
Toyo Proxes T1 Sportdoporučeno2-3+Dobré bezpečnostní rezervy v aquaplaningu, tiché odvalování, nízká cenaMírný nedostatek přilnavosti a nedotáčivost na mokru i suchu, zpožděná reakce na řízení a delší brzdná dráha. 5.
Nankang Noble Sport NS-20nedoporučeno43-Přesvědčivá odolnost proti aquaplaningu, nízká cena.Nevyvážená pneumatika s nebezpečně dlouhou brzdnou dráhou na mokru i suchu, nevyvážené chování na mokru 6.
přidáno
Nejčastěji se rozměr 245/35 R19 objevuje na vozech: Škoda YETI, Škoda OCTAVIA Scout, Mercedes Benz CLS, Audi A6 Allroad, BMW 5, Ford GALAXY, Audi A6/S6, Peugeot 407 SW, Subaru OUTBACK
Koukněte také na náš velký přehled zimních pneumatik pro rok 2020, kde najdete statistiky všech dostupných zimních pneumatik, které byly otestovány. Máme všechny informace, které potřebujete pro výběr nových pneumatik.

Nejnovější testy letních pneumatik


test
x

Už máte vybráno? 9 pneumatik, která bych letos obul já.

Od návštěvníků TestPneumatik.eu vím, že zorientovat se v takovém množství pneumatik je celkem složité. Často se mě tak místo testů ptají na mé osobní doporučení.

Proto jsem vypracoval a chtěl bych vám nabídnout můj aktuální přehled několika modelů pneumatik pro rok 2020, který si průběžně aktualizuji během tvorby tohoto webu a které bych bez obav obul na svůj vůz.Zadáním e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání newsletteru s novými testy pneumatik (obvykle 2x ročně) v souladu s našimi zásadami.
-->