O testu

Autobild letos otestoval pneumatiky na ty největší SUV, jako je Q7, Touareg, GLE nebo X5. Testovány byly i v terénu a nejlépe dopadl model Michelin Pilot Sport 4 SUVkterý tak potvrdil, že větší modely opravdu umí. Kromě prémiovek zaujal taky Vredestein, o kterém lze říct to samé - ve větších rozměrech se mu povětšinou velmi daří. 

Celkem zajímavé je umístění Barumu - ten v testu brzdné dráhy menšího rozměru totálně propadl, nicméně pro velké SUV to vypadá jako celkem rozumná volba.

Názevohodnocenímokrosuchooffroadmístocena
Michelin Pilot Sport 4 SUV cenpříkladné1-2+1- 1.
Dunlop SP Sport MAXX RT2 SUV cenpříkladné2+22 2.
Vredestein Ultrac Satin cenpříkladné222 3.
GoodYear Eagle F1 Asymmetric 3 SUV cendobré22+2- 4.
Pirelli Scorpion Verde cendobré222- 5.
Barum Bravuris 5 HM SUV cenuspokojivé2-22 6.
Maxxis Victra Sport 5 VS5 SUVuspokojivé2-22 7.
Cooper Zeon 4XS Sportuspokojivé3+22 8.
Nokian Powerproof SUV cenuspokojivé2-22- 9.
Lexani LX-THIRTYnedoporučeno4+33+ 10. Zjistit cenu
přidáno
Nejčastěji se rozměr 255/55 R18 objevuje na vozech: BMW X5, Audi Q7, Volkswagen Touareg, Subaru TRIBECA, Kia SORENTO, Mercedes Benz R-KLASSE, Opel FRONTERA B, Mazda CX-7, Land Rover DISCOVERY, Volvo XC 90
Koukněte také na náš velký přehled zimních pneumatik pro rok 2020, kde najdete statistiky všech dostupných zimních pneumatik, které byly otestovány. Máme všechny informace, které potřebujete pro výběr nových pneumatik.

Nejnovější testy letních pneumatik


test
x

Už máte vybráno? 9 pneumatik, která bych letos obul já.

Od návštěvníků TestPneumatik.eu vím, že zorientovat se v takovém množství pneumatik je celkem složité. Často se mě tak místo testů ptají na mé osobní doporučení.

Proto jsem vypracoval a chtěl bych vám nabídnout můj aktuální přehled několika modelů pneumatik pro rok 2020, který si průběžně aktualizuji během tvorby tohoto webu a které bych bez obav obul na svůj vůz.Zadáním e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání newsletteru s novými testy pneumatik (obvykle 2x ročně) v souladu s našimi zásadami.
-->