O testu

Semislicky se moc často netestují, i proto jsme uvítali test těchto okruhových pneumatik, i když se jedná jen o tři exempláře. Výsledek na mokru není nijak překvapivý, semi-slicky zde žádné ambice nemají. Na mokru je se semi-slicky nutné tak jako tak být velmi opetrný. V hlavní suché disiplíně zvítězila PZero Trofeo, která se v ČR dá sehnat možná tak v závodních speciálkách (např. zde), ostatní modely ale seženete běžně. Ostatní za Pirelli nijak zásadně nezaostávají, poskytují také vyšší známku v oblasti životního prostředí, kde vás bude asi nejvíce zajímat opotřebení.

Názevohodnocenímokrosuchoživotní prostředívýhodynevýhodymístocena
Pirelli PZero Trofeovysoce doporučeno4,3114,9Nejlepší mezi semi-slicky, vysoká úroveň přilnavosti v kombinaci s vynikající přesností řízení na závodní dráze. Dobrá trakce, rychlé časy.Použití na mokru je kritické 1.
Toyo Proxes R888Rvysoce doporučeno5,510,65,9Poměrně krátké brzdné dráhy za mokra, vynikající přilnavost, dobrá přesnost a širší hraniční spektrum na trati.použití na mokré vozovce vyžaduje řidičskou zručnost, hlasitý dunivý hluk uvnitř. 2.
Michelin Pilot Sport CUP 2 cendoporučeno5,19,96,6velmi vyrovnaná manipulace na závodním okruhu, předvídatelná, precizní a trvanlivá, velmi univerzální.do značné míry nevhodná pro použití na mokrých vozovkách. 3. 7733Kč
koupit
přidáno
Nejčastěji se rozměr 225/40 R18 objevuje na vozech: Škoda SUPERB, Škoda OCTAVIA, Audi A6/S6, Volkswagen Passat, Volkswagen GOLF IV, Ford FOCUS, Škoda YETI, Škoda SUPERB Combi, Audi A4/S4, Ford MONDEO
Koukněte také na náš velký přehled zimních pneumatik pro rok 2022, kde najdete statistiky všech dostupných zimních pneumatik, které byly otestovány. Máme všechny informace, které potřebujete pro výběr nových pneumatik.

Najdeme vám ty nejlepší pneumatiky pro váš vůz
PneuSrovnávač.cz srovnává 6895 modelů pneumatik podle nezávislých testů, štítků a recenzí uživatelů - najdeme pneu i vám!


Nejnovější testy letních pneumatik


test
x

Už máte vybráno? 9 pneumatik, která bych letos obul já.

-->