Matador MP54 Sibir Snow

Od 816 Kč skladem na pneuboss.czKoupit

Výsledky v testech pneumatik

Recenze Napsat recenzi

Zatím nemáme žádnou recenzi pneumatiky Matador MP54 Sibir Snow. Máte s touto pneumatikou Matador zkušenosti? Přidejte recenzi a pomozte tak ostatním! Momentálně posíláme za napsání recenze měřič hloubky dezénu zdarma.

Vlastnosti Matador MP54 Sibir Snow

Jednotlivé jízdní a ekonomické vlastnosti pneumatiky Matador MP54 Sibir Snow

Vyplatí se koupit Matador MP54 Sibir Snow?

V rámci této cenové hladiny ano. V referenčním rozměru 185/60 R14 jsme nenašli jinou pneumatiku, která by za stejnou nebo nižší cenu poskytovala takový výkon jako Matador MP54 Sibir Snow. Nicméně je napováženou, zda si nepřiplatit za o něco kvalitnější pneumatiky - doporučil bych například Continental WinterContact TS 860, na které ve zmiňovaném rozměru za vyšší výkon připlatíte cca. 2968 Kč na sadě, případně Dunlop SP Winter Response 2, kde připlatíte 2768Kč.

Další informace o Matador MP54 Sibir Snow na PneuSrovnavac.cz.

Další testy zimních pneumatik

test
x

Už máte vybráno? 9 pneumatik, která bych letos obul já.

Od návštěvníků TestPneumatik.eu vím, že zorientovat se v takovém množství pneumatik je celkem složité. Často se mě tak místo testů ptají na mé osobní doporučení.

Proto jsem vypracoval a chtěl bych vám nabídnout můj aktuální přehled několika modelů pneumatik pro rok 2020, který si průběžně aktualizuji během tvorby tohoto webu a které bych bez obav obul na svůj vůz.Zadáním e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání newsletteru s novými testy pneumatik (obvykle 2x ročně) v souladu s našimi zásadami.
-->