Nokian eLine 2

Od 1595 Kč skladem na pneuboss.czKoupit

Výsledky v testech pneumatik

Tato pneumatika bohužel ještě nebyla testována. Nicméně tyto podobné pneumatiky testovány byly a je možné, že vám jejich testy pomohou při výběru:
Nokian cLine VAN - v rozměrech R14 až R17
Nokian Hakka Blue 2 - v rozměrech R až R
Nokian Hakka Blue 2 SUV - v rozměrech R až R
Nokian Line - v rozměrech R14 až R17

Recenze Napsat recenzi

99.4/100 · 4000km · 205/55/R16 · Ivan Pavle
Přezul jsem je na dieselovém Fordu Mondeo po starých Goodyear Efficientgrip a byl jsem velmi mile překvapen. Nižší hluk jsem registroval už cestou z pneuservisu a hned na prvních 1000 km jsem zažil prudké lijáky na dálnici i na silnici 1. třídy, perfektní, skvěle odvádějí vodu a drží směr. I na suchu se chovají skvěle. Jen můj údaj o opotřebení zatím není objektivní, po ujetí 4 000 km není pozorovatelné. Zimní pneu od Nokianu mám už dvě sezóny a i kvůli dobrým zkušenostem s nimi jsem volil Nokian i pro letní. Poslední dvě alternativy v mém výběru byly Goodyear Efficientgrip Performance a Nokian eLine 2 (rychlostní specifikace W) - zvolil jsem dobře, i když jsem váhal, neboť jsem nenašel prakticky žádné výsledky testů. Asi nejlepší pneu, se kterými jsem kdy jezdil.
Jízdní vlastnosti na suché vozovce: 99%Jízdní vlastnosti na mokré vozovce: 99%Odolnost proti opotřebení: 99%Jízdní komfort a hluk: : 100%Ivan Pavle by si koupil Nokian eLine 2 znovu: 100%
Napsáno 16.08.2019

Další testy letních pneumatik

test
x

Už máte vybráno? 9 pneumatik, která bych letos obul já.

Od návštěvníků TestPneumatik.eu vím, že zorientovat se v takovém množství pneumatik je celkem složité. Často se mě tak místo testů ptají na mé osobní doporučení.

Proto jsem vypracoval a chtěl bych vám nabídnout můj aktuální přehled několika modelů pneumatik pro rok 2020, který si průběžně aktualizuji během tvorby tohoto webu a které bych bez obav obul na svůj vůz.Zadáním e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání newsletteru s novými testy pneumatik (obvykle 2x ročně) v souladu s našimi zásadami.
-->