chybějící rozměry v TP

Dobrý den, je možné někde získat oficiální dokument s doporučenými pneu pro Fiat Freemont 8/2011 103kW 2.0? v době koupi jsem měl na vozidle 225/65 R17, ale do velkého TP mi k mému překvapení na magistrátě napsali jen R16. děkuju mnohokrát za brzkou odpověď s pozdravem Tomáš Dvořák


Odpovídá Jiří Chomát:

Dobrý den,

pokud rozměry nejsou ani nakonci TP v poznámkách, tak je to celkem nepříjemná situace - nejsem si vědom toho, že by existoval nějaký oficiální postup jak to řešit, tedy kromě zkušebny nebo typového listu k novým diskům. Oficiální dokument by vám pak mohl vydat tak maximálně import Fiatu do ČR, který bych zkusit s touto záležitostí oslovit.

Máte dotaz? Zeptejte se!

Napište nám, co vás zajímá - vždy platí, že čím více podrobností, tím lépe vám dovedeme odpovědět
E-mail není povinný, ale doporučený - přijde vám na něj od nás odpověď.
Pokud se chcete zeptat na tlak v pneu, zkuste jej nejdříve najít podle PneuTlak.cz
x

Už máte vybráno? 9 pneumatik, která bych letos obul já.

Od návštěvníků TestPneumatik.eu vím, že zorientovat se v takovém množství pneumatik je celkem složité. Často se mě tak místo testů ptají na mé osobní doporučení.

Proto jsem vypracoval a chtěl bych vám nabídnout můj aktuální přehled několika modelů pneumatik pro rok 2020, který si průběžně aktualizuji během tvorby tohoto webu a které bych bez obav obul na svůj vůz.Zadáním e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání newsletteru s novými testy pneumatik (obvykle 2x ročně) v souladu s našimi zásadami.
-->