Nokian iLine - kvalita

Nokian iLine - letní pneu Dobrý den na stránkách https://www.test-pneumatik.cz/letni/ je nejlépe hodnocena pneu značky Nokian iLine. Vy ji nedoporučujete, můžu se zeptat proč? děkuji P.


Odpovídá Jiří Chomát:

Dobrý den,

proti iLine v zásadě nic nemám, jde hlavně o to, že nebyla v žádném srovnávacím testu. Zastávám přesvědčení, že uživatelské recenze bez přímého srovnání zrovna u pneumatik nejsou zrovna nejprůkaznější (srovnává se stará pneumatika s novou) a v tomto případě budou i do jisté míry ovlivněny oblíbeností Nokianu v ČR :). I když tedy na zmiňované stránce jsou převážně přeložené recenze z Velké Británie.

Máte dotaz? Zeptejte se!

Napište nám, co vás zajímá - vždy platí, že čím více podrobností, tím lépe vám dovedeme odpovědět
E-mail není povinný, ale doporučený - přijde vám na něj od nás odpověď.
Pokud se chcete zeptat na tlak v pneu, zkuste jej nejdříve najít podle PneuTlak.cz
x

Už máte vybráno? 9 pneumatik, která bych letos obul já.

Od návštěvníků TestPneumatik.eu vím, že zorientovat se v takovém množství pneumatik je celkem složité. Často se mě tak místo testů ptají na mé osobní doporučení.

Proto jsem vypracoval a chtěl bych vám nabídnout můj aktuální přehled několika modelů pneumatik pro rok 2019, který si průběžně aktualizuji během tvorby tohoto webu a které bych bez obav obul na svůj vůz.Zadáním e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání newsletteru s novými testy pneumatik (obvykle 2x ročně) v souladu s našimi zásadami.
-->