Pneu na doma vyrobený traktůrek

Na domavýroba traktůrku mám pneu 5,90-15. Jaké pneu mohu dát na tyto ráfky. Potřebuji co nejhrubší vzorek. Nejvíce by vyhovoval šípový dezén


Odpovídá Jiří Chomát:

Dobrý den, měla by to podle všeho být nejspíš P165/75R15 nebo P175/70R15, ale raději si to ještě přeměřte a ideálně někde porovnejte :) Nicméně obojí by mělo pasovat. Ohledně pneumatik - to asi nebude tak jednoduché, sehnat nějaké terénnější gumy. Pokud je ta možnost, zkusil bych spíše jiný rozměr kola, na která se vám vejdou offroadové protektory třeba od Pneu Vraník - 175/80 R16, 205/70 R15 a další.

Máte dotaz? Zeptejte se!

Napište nám, co vás zajímá - vždy platí, že čím více podrobností, tím lépe vám dovedeme odpovědět
E-mail není povinný, ale doporučený - přijde vám na něj od nás odpověď.
Pokud se chcete zeptat na tlak v pneu, zkuste jej nejdříve najít podle PneuTlak.cz
x

Už máte vybráno? 9 pneumatik, která bych letos obul já.

Od návštěvníků TestPneumatik.eu vím, že zorientovat se v takovém množství pneumatik je celkem složité. Často se mě tak místo testů ptají na mé osobní doporučení.

Proto jsem vypracoval a chtěl bych vám nabídnout můj aktuální přehled několika modelů pneumatik pro rok 2019, který si průběžně aktualizuji během tvorby tohoto webu a které bych bez obav obul na svůj vůz.Zadáním e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání newsletteru s novými testy pneumatik (obvykle 2x ročně) v souladu s našimi zásadami.
-->