Pneumatiky na Mazdu CX-5

Dobrý den, chtěla bych poradit jaké zimní pneumatiky mám koupit na Mazdu CX 5. Popřípadě i celá kola. Mám Letní pneu 225/5519R. Děkuji, Lucie Faitová


Odpovídá Jiří Chomát:

Dobrý den, doporučil bych Nokian WR SUV 3, nabízí velmi dobrý poměr cena/výkon a mám s nimi jen dobré zkušenosti. O něco levněji lze sehnat Hankooky, ty však byly pouze v jednom testu, nedopadly ale úplně špatně...Ohledně disků je to složitější - je třeba zjistit povolené rozměry disků ve velkém TP a pak vybrat vhodné disky - na CX-5 je možná celkem škoda dávat vyloženě plechové, zda se toto řešení vyplatí pak záleží zejména na ceně disků a obvyklosti daného rozměru.

Máte dotaz? Zeptejte se!

Napište nám, co vás zajímá - vždy platí, že čím více podrobností, tím lépe vám dovedeme odpovědět
E-mail není povinný, ale doporučený - přijde vám na něj od nás odpověď.
Pokud se chcete zeptat na tlak v pneu, zkuste jej nejdříve najít podle PneuTlak.cz
x

Už máte vybráno? 9 pneumatik, která bych letos obul já.

Od návštěvníků TestPneumatik.eu vím, že zorientovat se v takovém množství pneumatik je celkem složité. Často se mě tak místo testů ptají na mé osobní doporučení.

Proto jsem vypracoval a chtěl bych vám nabídnout můj aktuální přehled několika modelů pneumatik pro rok 2018, který si průběžně aktualizuji během tvorby tohoto webu a které bych bez obav obul na svůj vůz.Zadáním e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání newsletteru s novými testy pneumatik (obvykle 2x ročně) v souladu s našimi zásadami.
-->