Pneumatiky na vozík

Na přívěsném vozíku mám staré pneumatiky s označením : 165-18 ,6,45-18 s duší uvnitř. Můžete mi poradit,jaké mám shánět pneumatiky, Chtěl bych protektory,nebo starší,levnější,vozík používám občas. Děkuji za radu


Odpovídá Jiří Chomát:

Dobrý den,

profil bude nejspíše 70,80 nebo 100 (=100% šířky, tedy 165mm), raději bych to tedy ještě přeměřil, keré z nich to je. Podle toho pak zjistíte rozměr. Kde takové pneumatiky pak koupit, to bohužel nevím - zkoušel jsem Heuréku, ale 18" je prostě na vozík dost velký disk a tam se pneumatiky s takto vysokým profilem nedělají. 

Máte dotaz? Zeptejte se!

Napište nám, co vás zajímá - vždy platí, že čím více podrobností, tím lépe vám dovedeme odpovědět
E-mail není povinný, ale doporučený - přijde vám na něj od nás odpověď.
Pokud se chcete zeptat na tlak v pneu, zkuste jej nejdříve najít podle PneuTlak.cz
x

Už máte vybráno? 9 pneumatik, která bych letos obul já.

Od návštěvníků TestPneumatik.eu vím, že zorientovat se v takovém množství pneumatik je celkem složité. Často se mě tak místo testů ptají na mé osobní doporučení.

Proto jsem vypracoval a chtěl bych vám nabídnout můj aktuální přehled několika modelů pneumatik pro rok 2019, který si průběžně aktualizuji během tvorby tohoto webu a které bych bez obav obul na svůj vůz.Zadáním e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání newsletteru s novými testy pneumatik (obvykle 2x ročně) v souladu s našimi zásadami.
-->