• 10 obchodů, 68 825 produktů
#22
Zimní pneumatiky
2024

Vredestein Wintrac Pro

Wintrac Pro je zimní varianta od holandského výrobce, která už trochu zastarává, ale na mokré a suché vozovce se stále drží v prémiovém segmentu. Na sněhu má drobné nedostatky, ale za nižší než prémiovou cenu by to mohla být dobrá nabídka.
Jiri Chomat, TestPneumatik.eu
Zjistěte dostupnost Vredestein Wintrac Pro
Šířka
Profil
Velikost ráfku

Klady a zápory

 • wet-handling
  Výjimečné jízdní vlastnosti na mokru
 • dry-braking
  Krátká brzdná dráha na suché vozovce
 • wet-braking
  Krátká brzdná dráha na mokré vozovce
 • snow-traction
  Výjimečná trakce na sněhu
 • snow-braking
  Krátká brzdná dráha na sněhu
 • rolling-resistance
  Vysoký valivý odpor/vysoká spotřeba paliva
 • price-value-ratio
  špatná hodnota za peníze

Porovnání

Velikosti

Vredestein Wintrac Pro je vyráběna ve 118 velikostech, od 205/45 R17 do 325/35 R22.
Filtrovat:
zobrazit ceny

Podobné pneumatiky

Porovnání: pneumatiky podobné Vredestein Wintrac Pro

časová osa

2018

Vredestein Wintrac Pro byla testována 1x (Sportscars) a vyhrála test Sportscars 245/45 R18.

2019

Vredestein Wintrac Pro byla testována 4x (Automotorsport,...)

2020

Vredestein Wintrac Pro byla testována 7x (Autobild,...)

2021

Vredestein Wintrac Pro byla testována 4x (Autobild,...)

2022

Vredestein Wintrac Pro byla testována 7x (Autobild,...)

2023

Vredestein Wintrac Pro byla testována 9x (Sport Auto,...)

Úspěchy

7/27
Nejlepší
dry-braking
Brzdění na suchu
Adac 2023
Autobild 2022
Adac 2021
Automotorsport 2020
+3
6/22
Nejlepší
wet-circle-cornering
Zatáčení na mokru
Sportauto 2023
Autobild 2022
Automotorsport 2020
Autobild 2019
+2
5/26
Nejlepší
wet-braking
Brzdění na mokru
Adac 2023
Automotorsport 2022
Autobild 2022
Autobild 2021
+1
5/25
Nejlepší
wet-handling
Ovladatelnost na mokru
Automotorsport 2022
Autobild 2022
Autobild 2020
Autobild 2019
+1
4/26
Nejlepší
aquaplaning-longitudinal
Aquaplaning – podélný
Adac 2023
Autobild 2021
Automotorsport 2020
Autobild 2019
2/24
Nejlepší
aquaplaning-cross
Aquaplaning – příčný
Adac 2023
Autobild 2020
2/27
Nejlepší
snow-traction
Trakce na sněhu
Adac 2023
Automotorsport 2023
2/24
Nejlepší
dry-handling
Ovladatelnost na suchu
Autobild 2020
Automotorsport 2019
1/21
Nejlepší
noise-exterior
Vnější hluk
Autobild 2020
1/5
Nejlepší
noise-interior
Hluk v kabině
Autoexpress 2023
1/21
Nejlepší
snow-handling
Ovladatelnost na sněhu
Autobild 2019

Vredestein Wintrac Pro v testech pneumatik

Všechny testy pneumatik, ve kterých byla pneumatika Vredestein Wintrac Pro:
Sport Auto
Sport Auto Test zimních pneumatik 2023 225/40 R18
Dobré
Umístěna #5 z 9
V hodnocení zimních pneumatik se pneumatika Vredestein Wintrac Pro umístila na chvályhodném 5. místě mezi 9 konkurenčními pneumatikami. Získala konečné hodnocení "dobrá", což podtrhuje její vyvážený výkon v různých testech. Pneumatika se vyznačovala vysokou úrovní přilnavosti na mokrém povrchu a poskytovala bezpečné, sportovní a snadno ovladatelné jízdní vlastnosti při jízdě na mokrém povrchu. Čelila však kritice za sníženou odolnost proti aquaplaningu v mokrých zatáčkách, což naznačuje oblast pro zlepšení. Hodnotitelé vyzdvihli její spolehlivost na mokru i na sněhu, ale upozornili, že pneumatika má tendenci k aquaplaningu na začátku zatáček. Mezi její výjimečné úspěchy patřily výjimečné výkony v zatáčkách na mokrém okruhu a ovladatelnost na mokru, kde předčila své konkurenty, což ji označilo za nejlepší v těchto specifických disciplínách. Tyto vlastnosti ukazují silné stránky pneumatiky Vredestein Wintrac Pro při zajišťování bezpečnosti a výkonu, zejména v náročných mokrých podmínkách.
Název
Vredestein Wintrac Pro
Zobrazit podrobnosti testu
Autobild
Autobild Test zimních pneumatik 2023 225/40 R18
Dobré
Umístěna #7 z 11
Pneumatika Vredestein Wintrac Pro se umístila na 7. místě z 11 účastníků a získala chvályhodné hodnocení "dobrý". Podle hodnocení tato pneumatika předvedla své silné stránky v trakci na sněhu a vykázala pozoruhodný výkon na mokré i suché vozovce, vyznačující se krátkou brzdnou dráhou na mokrém povrchu a dynamicky vyváženým ovládáním. Nebyla však bez nedostatků; pneumatika vykazovala mírnou boční přilnavost na zhutnělém sněhu a byl u ní zaznamenán zvýšený valivý odpor, což jsou faktory, které by kupující mohli zvažovat proti jejím jinak solidním výkonnostním referencím.
Název
Vredestein Wintrac Pro
Zobrazit podrobnosti testu
Autobild
Název Brzdná dráha na mokruBrzdná dráha na sněhu
Nejlepší hodnoty v testu31,429,2
Vredestein Wintrac Pro36,430,6
Zobrazit podrobnosti testu
ADAC
ADAC Test zimních pneumatik 2023 225/45 R17
Uspokojivé
Umístěna #5 z 16
VREDESTEIN WINTRAC PRO se umístil na 5. místě ze 16 konkurentů a jeho výkon byl hodnocen známkou "uspokojivý". Tato pneumatika prokázala chvályhodné vlastnosti na zimních silnicích, včetně dobrého brzdění na sněhu a ledu, což přispělo k jejímu dobrému umístění. Její předpokládaný kilometrový výkon a odolnost proti opotřebení byly pochváleny za dobré vlastnosti, stejně jako nízká spotřeba paliva, což svědčí o působivém ekologickém výkonu. Vykazoval však určité nedostatky v komfortu na suché vozovce a v ovladatelnosti na limitu, kdy bylo nutné občas korigovat řízení kvůli poměrně pružným reakcím. Pneumatika také vykazovala drobné nedostatky na mokrém povrchu, a i když zvládala bezpečnou jízdu po tratích, lepšímu hodnocení bránila nedostatečná přesnost a schopnost synergie podélných a příčných sil. Navzdory těmto několika nedostatkům vynikla pneumatika VREDESTEIN WINTRAC PRO v testu svým celkově bezpečným výkonem a ekologickou účinností, což z ní činí uspokojivou volbu pro zimní podmínky.
Název Dopad na životní prostředíBezpečnost jízdy
Nejlepší hodnoty v testu1,82,0
Vredestein Wintrac Pro2,32,7
Zobrazit podrobnosti testu
Autobild
Autobild Test zimních pneumatik 2023 225/60 R18
Dobré
Umístěna #5 z 10
Pneumatika Vredestein Wintrac Pro uzavřela své hodnocení působivě a mezi konkurenty obsadila 5. místo. Tato pneumatika získala chvályhodné hodnocení "Dobrá", což podtrhuje její vynikající výkonnost v různých zimních podmínkách. Testeři ocenili její dobré výsledky v širokém spektru povětrnostních podmínek, konkrétně její vynikající jízdní vlastnosti v různých podmínkách, pozoruhodně krátkou brzdnou dráhu na sněhu a stabilní přilnavost v zatáčkách na mokrém povrchu. K atraktivitě vozu přispívá i jeho příznivá cena. Za zmínku však stojí mírná tendence k nedotáčivosti na ledu a sněhu, která odlišuje oblast pro potenciální zlepšení. Této pneumatice se podařilo vyniknout, aniž by v některé konkrétní disciplíně dominovala nebo zaostávala, a představuje tak vyváženou volbu pro zimní jízdu.
Název
Vredestein Wintrac Pro
Zobrazit podrobnosti testu
Autoexpress
Autoexpress Test zimních pneumatik 2023 225/45 R17

Umístěna #7 z 7
V soutěžní aréně se pneumatika Vredestein Wintrac Pro ocitla v náročné pozici a skončila na 7. místě ze 7 soupeřů. Tento výkon naznačuje, že od svého prvního hodnocení v roce 2019 začala pneumatika zaostávat za nejnovějšími nabídkami, pokud jde o schopnosti, zejména v zimních podmínkách. S nejtěžšími problémy se pneumatika setkala na sněhu, kde se jí podařilo ve dvou sněhových testech skončit na posledním místě. Stojí však za zmínku, že navzdory těmto pozicím skončila jen několik procentních bodů za celkovým vítězem a těsně zaostala za nejlepšími výsledky, což svědčí o chvályhodné snaze konkurovat. Pneumatika Wintrac Pro prokázala výrazně větší výkonnostní rozdíl na mokru a suchu. Na mokru byl výrazně méně schopný, potýkal se s rovnováhou a zadní částí, která měla tendenci se nadměrně pohybovat bez použití plynu. Jeho výkon při zvládání úzkých úseků byl ztížen opožděnou přilnavostí předních pneumatik, což vyžadovalo opatrný přístup k plynu, aby nedošlo ke ztrátě trakce. Naopak jeho výkon na suchu se blížil předním konkurentům, nabízel slušnou rovnováhu jízdních vlastností a byl potenciální volbou pro ty, kteří upřednostňují snížení hluku v kabině. Mezi hodnocenými disciplínami vynikal zejména v minimalizaci hluku v interiéru, což znamenalo výraznou výhodu při zvyšování jízdního komfortu snižováním rušivých zvukových projevů, což by pro některé zákazníky mohlo být zásadním faktorem.
Název
Vredestein Wintrac Pro
Zobrazit podrobnosti testu
Automotorsport
Automotorsport Test zimních pneumatik 2023 255/45 R20
Dobré
Umístěna #6 z 7
V nedávném hodnocení zimních pneumatik se pneumatika Vredestein Wintrac Pro umístila na 6. místě ze 7 konkurentů a získala konečné hodnocení "Dobrá". Navzdory svému postavení vykázala pneumatika silné stránky, které si zaslouží uznání. Byla pochválena za vynikající trakci a slušné brzdné schopnosti na sněhu - což je vlastnost, která ji vyzdvihuje jako nejlepší ve své třídě v oblasti trakce na sněhu. Rovněž prokázala trvale dobrý výkon na mokrém povrchu, přičemž si zachovala neutrální a citlivou odezvu při jízdě. K jeho pozitivnímu hodnocení dále přispěla vyvážená dynamika na suchu. Pneumatika však nebyla bez nedostatků, mezi které patřila překvapivě nižší přilnavost v zatáčkách na sněhu v porovnání s její podélnou dynamikou. Potýkala se s mírnými nedostatky v odolnosti proti aquaplaningu v zatáčkách a v komfortu, zejména kvůli hluku při zatáčení. Odhlédneme-li od těchto problémů, pokud je cílem zvládnutí základních vlastností, je pneumatika Vredestein Wintrac Pro kompetentní volbou, zejména pro ty, kteří upřednostňují základní jízdní schopnosti v zimě.
Název
Vredestein Wintrac Pro
Zobrazit podrobnosti testu
Autobild
Autobild Test zimních pneumatik 2023 225/45 R18
Dobré
Umístěna #8 z 20
Pneumatika Vredestein Wintrac Pro, která se umístila na 8. místě z 20 účastníků, získala chvályhodné konečné hodnocení "dobrý". Tato pneumatika předvedla působivý výkon na sněhu a ledu a zajistila spolehlivou jízdu v náročných zimních podmínkách. Prokázala také dobrou odolnost proti aquaplaningu, čímž nabídla větší bezpečnost za silného deště. Vyvážená ovladatelnost na mokré i suché vozovce dále zdůraznila její všestrannost. Zaznamenanou nevýhodou však byla její nižší životnost běhounu, což naznačuje kratší interval před nutností výměny. Přesto pneumatika Vredestein Wintrac Pro vynikala svými solidními zimními schopnostmi, aniž by dominovala nebo zaostávala v některé z konkrétních testovaných disciplín.
Název Na mokruNa suchuSníhProvozní náklady
Nejlepší hodnoty v testu2+2+11-
Vredestein Wintrac Pro2-2-2+3+
Zobrazit podrobnosti testu
Autozeitung
Autozeitung Test zimních pneumatik 2022 225/45 R17
Vysoce doporučeno
Umístěna #5 z 8
Pneumatika Vredestein Wintrac Pro se umístila na slušném 5. místě mezi svými 8 konkurenty. Pneumatika byla popsána jako pneumatika s poněkud pomalejší odezvou za mokra, která vyžaduje větší úhly řízení, ale přesto vykazovala minimální reakce na změnu zatížení, což zajišťovalo stabilní ovládání zadní části vozu. Na suchém povrchu byla zaznamenána mírná prodleva v reakci řízení a tendence vozidla tlačit v zatáčkách na všechny čtyři pneumatiky, spolu s vyšším valivým odporem a hladinou hluku. Na zasněženém povrchu poskytoval dobrou trakci, ale byl kritizován za pomalou odezvu řízení, brzkou nedotáčivost a omezenou boční přilnavost s nervózně reagující zádí při změnách zatížení. Navzdory těmto připomínkám si pneumatika vysloužila konečné hodnocení "Velmi doporučujeme".
Název Na mokruNa suchuSníh
Nejlepší hodnoty v testu147143147
Vredestein Wintrac Pro113121119
Zobrazit podrobnosti testu
Zdroj: www.autozeitung.de
Tyre Reviews
Tyre Reviews Test zimních pneumatik 2022 225/45 R17

Umístěna #6 z 9
Název
Vredestein Wintrac Pro
Zdroj: www.tyrereviews.com
Autobild
Autobild Test zimních pneumatik 2022 215/55 R17
Dobré
Umístěna #12 z 19
Pneumatika Vredestein Wintrac Pro se v hodnocení umístila na chvályhodném 12. místě z 19. Tato pneumatika excelovala zejména v disciplíně brzdění na suchu, kde prokázala vysoký výkon a zajistila si v této specifické oblasti pozici nejlepšího kandidáta. Testeři chválili pneumatiku za bezpečné ovládání za různých povětrnostních podmínek a krátkou brzdnou dráhu na sněhu i na suchém povrchu. Nebyla však bez nedostatků; pneumatika byla kritizována za prodlouženou brzdnou dráhu na mokru, spolu s průměrnou životností běhounu a hospodárností, což odráží oblasti pro zlepšení. I přes tyto výtky si pneumatika vysloužila konečné hodnocení "Dobrá", což znamená solidní volbu pro řidiče, kteří hledají spolehlivost v zimních podmínkách.
Název Na mokruNa suchuSníhProvozní náklady
Nejlepší hodnoty v testu2+2+2+2+
Vredestein Wintrac Pro2-22+ 3+
Zobrazit podrobnosti testu
Zdroj: www.autobild.de
Autobild
Název Na mokruNa suchuSníh
Nejlepší hodnoty v testu2+2+2+
Vredestein Wintrac Pro2+ 2-2
Zobrazit podrobnosti testu
Zdroj: www.autobild.de
Autobild
Autobild Test zimních pneumatik 2022 215/55 R17

Umístěna #20 z 56
Název Brzdná dráha na mokruBrzdná dráha na sněhu
Nejlepší hodnoty v testu32,825,4
Vredestein Wintrac Pro36,926,3
AutoMotorSport
AutoMotorSport Test zimních pneumatik 2022 245/45 R19
Velmi dobré
Umístěna #3 z 8
Pneumatika Vredestein Wintrac Pro, která se umístila na třetím místě mezi osmi soutěžícími, získala pochvalu za "velmi dobrý" výkon v náročných zimních podmínkách. Tato pneumatika se vyznačovala výjimečnou trakcí a brzděním na sněhu a vyváženými schopnostmi za mokra, což zajišťovalo bezpečnou jízdu při změně jízdního pruhu. Nebyla však bez chyb; zejména vykazovala překvapivě nízkou boční přilnavost na sněhu a omezenou ovladatelnost na limitu za mokra. Kromě toho se potýkal s problémy v podobě delší brzdné dráhy na suchém asfaltu a citlivosti na změny zatížení, takže se na limitu rychle přetížil. Výrazným problémem byl rušivý hluk vydávaný při průjezdu zatáčkou. Navzdory těmto nedostatkům pneumatika Vredestein Wintrac Pro zazářila v testech brzdění na mokru, ovladatelnosti na mokru a objektivní ovladatelnosti na mokru, což ji označilo za silnou a spolehlivou volbu pro rozmanité zimní povětrnostní podmínky.
Název Na mokruNa suchuSníhValivý odporHluk
Nejlepší hodnoty v testu9,39,4101010
Vredestein Wintrac Pro9,3 7,08,089
Zobrazit podrobnosti testu
Zdroj: reifenpresse.de
Autoklub ČR
Název Celkem bodůNa mokruNa suchuSníh
Nejlepší hodnoty v testu103,6108,3100,2102,1
Vredestein Wintrac Pro100,4102,498100,4
Zobrazit podrobnosti testu
Zdroj: www.autoklub.cz
Autobild
Název Na mokruNa suchuSníhValivý odporHluk
Nejlepší hodnoty v testu1-2111
Vredestein Wintrac Pro2+2- 1- 2-2+
Zobrazit podrobnosti testu
Zdroj: www.autobild.de
Autozeitung
Autozeitung Test zimních pneumatik 2021 235/55 R18
Vysoce doporučeno
Umístěna #4 z 10
Název Celkem bodůNa mokruNa suchuSníh
Nejlepší hodnoty v testu386143138118
Vredestein Wintrac Pro380142126112
Zobrazit podrobnosti testu
Zdroj: reifenpresse.de
Autobild
Název Na mokruNa suchuSníh
Nejlepší hodnoty v testu2+2+1
Vredestein Wintrac Pro2+ 22+
Zobrazit podrobnosti testu
Zdroj: www.autobild.de
ADAC
ADAC Test zimních pneumatik 2021 225/50 R17
Uspokojivé
Umístěna #8 z 18
Název Na mokruNa suchuSníhLedHlukOpotřebení
Nejlepší hodnoty v testu1,61,91,52,12,71,5
Vredestein Wintrac Pro2,32,32,22,53,43,0
Zobrazit podrobnosti testu
Zdroj: www.adac.de
ADAC
ADAC Test zimních pneumatik 2020 235/55 R17
Uspokojivé
Umístěna #5 z 13
Název Na mokruNa suchuSníhLedHlukOpotřebeníSpotřeba paliva
Nejlepší hodnoty v testu1,51,91,82,32,60,81,8
Vredestein Wintrac Pro2,32,22,82,43,22,02,1
Zobrazit podrobnosti testu
Zdroj: www.adac.de
Autobild
Název Na mokruNa suchuSníh
Nejlepší hodnoty v testu1-21-
Vredestein Wintrac Pro1- 2 2
Zobrazit podrobnosti testu
Zdroj: www.autobild.de
Autobild
Název Brzdná dráha na mokruBrzdná dráha na sněhu
Nejlepší hodnoty v testu30,324,3
Vredestein Wintrac Pro33,224,9
Zobrazit podrobnosti testu
Zdroj: www.autobild.de
AutoMotorSport
Název Na mokruNa suchuSníhValivý odporHluk
Nejlepší hodnoty v testu9,58,79,9109
Vredestein Wintrac Pro8,38,67,967
Zobrazit podrobnosti testu
Autobild
Název Na mokruNa suchuSníhProvozní náklady
Nejlepší hodnoty v testu2+1-2+1-
Vredestein Wintrac Pro2222-
Zobrazit podrobnosti testu
Zdroj: www.autobild.de
ACE
Název Celkem bodůNa mokruNa suchuSníhValivý odporHluk
Nejlepší hodnoty v testu200674860189
Vredestein Wintrac Pro175584451134
Zobrazit podrobnosti testu
Zdroj: images.ace.de
Autobild
Název Na mokruNa suchuSníh
Nejlepší hodnoty v testu2+2+1
Vredestein Wintrac Pro2+ 22
Zobrazit podrobnosti testu
Zdroj: www.autobild.de
Automotorsport
Název Celkem bodů
Nejlepší hodnoty v testu8,9
Vredestein Wintrac Pro8,3
Zobrazit podrobnosti testu
Zdroj: www.auto-motor-und-sport.de
Autobild
Název Na mokruNa suchuSníhProvozní náklady
Nejlepší hodnoty v testu2+2+11-
Vredestein Wintrac Pro2+ 222-
Zobrazit podrobnosti testu
Zdroj: www.autobild.de
Autobild
Název Brzdná dráha na mokruBrzdná dráha na sněhu
Nejlepší hodnoty v testu29,224
Vredestein Wintrac Pro30,825,2
Zobrazit podrobnosti testu
Zdroj: www.autobild.de
Autobild
Název Na mokruNa suchuSníh
Nejlepší hodnoty v testu1-21-
Vredestein Wintrac Pro2+2- 2+
Zobrazit podrobnosti testu
Zdroj: www.autobild.de
Sportscars
Název Na mokruNa suchuSníh
Nejlepší hodnoty v testu2+2+1
Vredestein Wintrac Pro2+ 21-
Zobrazit podrobnosti testu
Zdroj: reifenpresse.de

Rozdělení zkušebních hodnocení

100% (11x)85% (13x)
velmi doporučenopříkladnévelmi dobrédoporučenodobréuspokojivé
2x6x3x1x8x4x

Hodnocení x Velikost kola

R17R18R19R20
92.5% (10x)91% (10x)95% (3x)85% (1x)

Hodnocení x Šířka

215/xx Rxx225/xx Rxx235/xx Rxx245/xx Rxx255/xx Rxx
92.5% (2x)91.9% (13x)90% (3x)92.5% (4x)92.5% (2x)

Faq

 1. Kde se vyrábí Vredestein Wintrac Pro?

  Vredestein Wintrac Pro se vyrábí v Holandsko/Maďarsko.

 2. Je tato pneumatika vhodná pro SUV?

  Ano, tato pneumatika se vyrábí také v rozměrech pro SUV.

Recenze Napsat recenzi

Další modely Vredestein