Zimní pneumatiky Bridgestone
 • Zimni pneumatiky Bridgestone testovány celkem 14x
 • Průměrné umístění pneumatik Bridgestone v testech zimních pneumatik je 5.571
 • Přehled nejlepších zimních pneumatik pro rok 2014 naleznete na stránce zimní pneumatiky.
 • Bridgestone Blizzak LM-001

  Bridgestone Blizzak LM-001 EVO

  Bridgestone Blizzak LM-005

  Bridgestone Blizzak LM-32

  Bridgestone Blizzak LM-32S

  Bridgestone Blizzak LM-80

  Bridgestone Blizzak LM-80 Evo

  Bridgestone Blizzak W810


  Zimní pneumatiky Bridgestone

  Bridgestone Blizzak LM32

  Zimní pneumatiky Bridgestone Blizzak LM32 jsou určeny pro výkonné osobní vozy. Přestože se rozhodně nejedná o vyložený propadák, Bridgestone Blizzak LM32 mírně zaostává za konkurencí. Dobré výsledky z jízdy na suchu kazí negativně hodnocená jízda na mokrém povrchu a rozbředlém sněhu. Pneumatiky jsou vedle toho velmi hlučné a neposkytují tak optimální komfort. V testech si tato pneumatika vedla spíše podprůměrně, nejlépe se umístila v testu Autobild 2013, kde obsadila čtvrtou pozici.

  Bridgestone Blizzak LM32 S

  Tento nový model je určen pro výkonné osobní vozy. Po zkušenostech s modelem Bridgestone Blizzak LM32 se návrhářům podařilo podstatně zlepšit jízdu prakticky na všech typech povrchu. Zatímco předchozí model měl velké rezervy, co se týče jízdy na mokrém povrchu, u tohoto modelu se tento aspekt stává předností.  Zároveň byl významně snížen valivý odpor a pneumatika tak napomáhá ke snížení spotřeby paliva. Všechny jízdní vlastnosti jsou poměrně vyrovnané, avšak na podstatně vyšší úrovni než u předchozího modelu. V testu ADAC 2013 se Bridgestone Blizzak LM32 S umístil na druhém místě a ukázal tak, jak komplexní a kvalitní pneumatikou je.

  Bridgestone Blizzak LM80

  Bridgestone Blizzak LM80 je nástupcem modelu Bridgestone Blizzak LM25 a je tedy určen pro vozy SUV a vozy s pohonem 4x4. Jedná se o špičkovou pneumatiku ve svém segmentu. Na zimní gumy je Bridgestone Blizzak LM80 velice úsporná pneumatika s nízkým valivým odporem. Přitom je pneumatika velice bezpečná na mokrém, zledovatělém i zasněženém povrchu. Síť zářezů a lamel zaručuje velmi vysoký výkon na mokré a zasněžené vozovce a zároveň odvádí vodu z kontaktní plochy a snižuje riziko aquaplaningu na minimum. Oproti konkurenci tato pneumatika vyniká i co se týče minimalizování hladiny hluku. Díky zmíněným vlastnostem vyhrál Bridgestone Blizzak LM80 testy ADAC 2012 a ACE 2012, v nichž naplno ukázal své vysoké kvality.

  Napsat recenzi
  Průměrné hodnocení zimních pneumatik Bridgestone: 82% (Počítáno z 14 testů)
  test
  x

  Už máte vybráno? 9 pneumatik, která bych letos obul já.

  -->