Zimní pneumatiky Michelin
 • Zimni pneumatiky Michelin testovány celkem 18x
 • Průměrné umístění pneumatik Michelin v testech zimních pneumatik je 3.556
 • Přehled nejlepších zimních pneumatik pro rok 2014 naleznete na stránce zimní pneumatiky.
 • Michelin AGILIS ALPIN

  Michelin Alpin 5

  Michelin Alpin 6

  Michelin Alpin A4

  Michelin CrossClimate+

  Michelin Latitude Alpin LA2

  Michelin Pilot Alpin 5

  Michelin PILOT ALPIN 5 SUV

  Michelin Pilot Alpin PA4


  Zimní pneumatiky Michelin

  Michelin Alpin 4

  Tato veleúspěšná zimní pneumatika francouzského Michelinu je určena pro městské, kompaktní, MPV a rodinné vozy. Michelin Alpin 4 je pneumatika s extrémním kilometrovým výkonem, který je zajištěn inovativní směsí gumy na bázi slunečnicového oleje a křemíku. V oblasti opotřebení tato pneumatiky nemá absolutně žádnou konkurenci, mimořádně dobrá čísla ale pneumatika v testech obdržela i co se týče jízdy na suchu, ledu a zasněženém povrchu. Komplexně se jedná o jednu z nejlepších voleb (pro řidiče upřednostňující úspornost pneumatiky se jedná o vůbec nejlepší volbu) pro zimní období, což dokazují i nezávislé testy, z nichž za zmínku stojí například ADAC 2012 či Autobild 2013, kde Alpin 4 získal první místa.

  Michelin Pilot Alpin PA3

  Nástupce úspěšné zimní pneumatiky Michelin Pilot Alpin PA2, nesoucí označení Pilot Alpin PA3, je určen pro sportovní vozy. Michelin Pilot Alpin PA3 zajišťuje přesné řízení a optimální přilnavost, zejména na suchém povrchu a na sněhu. Pneumatika zajišťuje optimální záběr ve sněhu a umožňuje tak bezpečnou rychlou jízdu i na zasněžené vozovce. Nevýhodou této pneumatiky je nedostatečná ochrana vůči aquaplaningu a nevyhovující brzdná dráha na mokrém povrchu. V magazínu Autobild 2011 byla tato pneumatiky po testování oceněna až šestým místem ze sedmi testovaných zástupců.

  Michelin Primacy Alpin PA3

  Zimní pneumatika Michelin Primacy Alpin PA3 je určena pro limuzíny a vozy vyšší třídy. Ve vzorku pneumatik se nachází unikátní síť lamel, která umožňuje lepší trakci v zasněženém povrchu i při vysoké rychlosti. Pneumatika je odolná vůči aquaplaningu a velmi bezpečná pro jízdu na mokré a zasněžené vozovce. Inovativní směs rovnoměrně rozptyluje energii v běhounu, což zvyšuje kilometrový výkon a umožňuje ideální stabilitu i při extrémních podmínkách. Při jízdě po náledí má pneumatika problém s protáčením, komplexně se však jedná o velmi kvalitní pneu pro výkonné vozy.

  Michelin Latitude Alpin LA2

  Zimní pneumatiky Michelin Latitude Alpin LA2 je určena pro výkonné SUV a vozy s pohonem všech čtyř kol. Jedná se o pneumatiku s velkým množstvím zářezů a lamel, které zajišťují velice krátkou brzdnou dráhu i přilnavost na suchu a ledu i při vysoké hmotnosti vozidla.

  Napsat recenzi
  Průměrné hodnocení zimních pneumatik Michelin: 90% (Počítáno z 18 testů)
  test
  x

  Už máte vybráno? 9 pneumatik, která bych letos obul já.

  -->