Michelin Latitude Tour HP

Od 2544 Kč skladem na pneuboss.czKoupit

Výsledky v testech pneumatik

Recenze Napsat recenzi

58.2/100 · 13000km · 195/65/15 · Xfantasy
Divil jsem se že vozidlo bylo z výroby s těmito pneu. Má označení M+S ale nemá vločku :( Jízda je normální, ale jak je mokro, neustále při rozjezdu hrabe. V zatáčkách na mokru jsem čekal lepší výsledek. V terénu na suchu dostatečný, ale jak je mokro, nedá se použít. Rozjezd na mokré trávě je tragédie (2wd), bláto nedává skoro vůbec. Nemá na to vhodný vzorek, není za co zabrat. Vzorek je vhodný pro akvaplaning, nikoli terén. Když už je na cestě bláto, rozhodně projet rychle, nebo se už neozjede.
Jízdní vlastnosti na suché vozovce: 92%Jízdní vlastnosti na mokré vozovce: 26%Odolnost proti opotřebení: 86%Jízdní komfort a hluk: : 86%Xfantasy by si koupil Michelin Latitude Tour HP znovu: 1%
Napsáno 01.11.2017
Napsat recenzi
Průměrné hodnocení Michelin Latitude Tour HP: 89% (Počítáno z 2 testů)

Vlastnosti Michelin Latitude Tour HP

Jednotlivé jízdní a ekonomické vlastnosti pneumatiky Michelin Latitude Tour HP

Vyplatí se koupit Michelin Latitude Tour HP?

Spíše ne, na základě testů jsme našli více než 5 pneumatik, které bychom doporučili více a stojí méně. V referenčním rozměru 215/65 R16 jsou lepší než Michelin Latitude Tour HP například Pirelli Scorpion VERDE, na které kromě lepšího výkonu také ušetříte cca. 508 Kč na sadě, případně Hankook Ventus Prime3 K125, kde ušetříte 2056Kč.

Lepší a levnější pneumatiky

Další informace o Michelin Latitude Tour HP na PneuSrovnavac.cz.

Další testy letních pneumatik

test
x

Už máte vybráno? 9 pneumatik, která bych letos obul já.

Od návštěvníků TestPneumatik.eu vím, že zorientovat se v takovém množství pneumatik je celkem složité. Často se mě tak místo testů ptají na mé osobní doporučení.

Proto jsem vypracoval a chtěl bych vám nabídnout můj aktuální přehled několika modelů pneumatik pro rok 2020, který si průběžně aktualizuji během tvorby tohoto webu a které bych bez obav obul na svůj vůz.Zadáním e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání newsletteru s novými testy pneumatik (obvykle 2x ročně) v souladu s našimi zásadami.
-->