Nokian iLine

Od 955 Kč skladem na pneuboss.czKoupit

Výsledky v testech pneumatik

Tato pneumatika bohužel ještě nebyla testována. Nicméně tyto podobné pneumatiky testovány byly a je možné, že vám jejich testy pomohou při výběru:
Nokian cLine VAN - v rozměrech R14 až R17
Nokian Hakka Blue 2 - v rozměrech R až R
Nokian Hakka Blue 2 SUV - v rozměrech R až R
Nokian Line - v rozměrech R14 až R17

Recenze Napsat recenzi

75.8/100 · 4800km · 185/60 R14 · David
Mám na nich ujeto 4800km moje puvodní očekávaní bylo, že budou držet jaki přibité a prd. Přezul jsem je z Barum Brillantis 2 kterej byli 7 let staré.. a na mokru ty barumky byla naprostá katastrofa, jak byly staré.. něco jako puk na ledě se chovaly na silnici. Tak jsem říkal, že musím koupit něco bezpečnějšího. Ty barumky na suchu držely. Dost. Libilo se mi na nich jak byly čitelníé.. do zatačky začaly piskat a pak teprve ujíždět. Nokiany? ty bočnice měkkě.. tak měkke, že nemám v nich jistotu.. oni se tak vlní.. vlní se i v zatačkách.. oni drží.. ale vlní se.. Není to přijemné, jezdím ostřejší jízdou.. vlní se jak na suchu tak i na mokru.. Opotřebení není znatelné. Za deště při rychlejší jízdě odvadí vodu neskutečně dobřě.. hodnotím kladně. Při klidné jizdě budete s nimi spoko.. při rychlejším stylu jizdy na okrskách sáhněte po nečem jiném.. já příště (když nokiany do te doby nevyměním :D sáhnu po Goodyear EfficientGrip Performance. Obouvám rozměr 185/60 R14
Jízdní vlastnosti na suché vozovce: 84%Jízdní vlastnosti na mokré vozovce: 84%Odolnost proti opotřebení: 96%Jízdní komfort a hluk: : 100%David by si koupil Nokian iLine znovu: 15%
Napsáno 02.09.2019

Další testy letních pneumatik

test
x

Už máte vybráno? 9 pneumatik, která bych letos obul já.

Od návštěvníků TestPneumatik.eu vím, že zorientovat se v takovém množství pneumatik je celkem složité. Často se mě tak místo testů ptají na mé osobní doporučení.

Proto jsem vypracoval a chtěl bych vám nabídnout můj aktuální přehled několika modelů pneumatik pro rok 2020, který si průběžně aktualizuji během tvorby tohoto webu a které bych bez obav obul na svůj vůz.Zadáním e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání newsletteru s novými testy pneumatik (obvykle 2x ročně) v souladu s našimi zásadami.
-->