Pirelli P Zero Nero

Od 2230 Kč skladem na pneuboss.czKoupit

Výsledky v testech pneumatik

Recenze Napsat recenzi

79.4/100 · 15000km · 205/55 R16 ·
Pneumatiky velice dobře drží a v zatáčkách i při větší rychlosti dodávají pocit jistoty. S pneumatikou jsem velice spokojen ze všech aspektů. Jediné, co bych jí vytkl je bych řekl větší opotřebení. Rozhodně nejezdím sportovně a při tomto stylu jízdy výdrž tak 2-3 sezóny. Jezdím převážně kombinovaný trasy. Řidič jsem pokročilý. Dříve jsem měl Bridgestony a ty byly bych řekl o něco horší. Pneumatiku doporučuji a je velká šance, že koupím znovu. :-)
Jízdní vlastnosti na suché vozovce: 89%Jízdní vlastnosti na mokré vozovce: 85%Odolnost proti opotřebení: 60%Jízdní komfort a hluk: : 74%Koupil bych si pneu znovu: 89%
Napsáno 30.01.2015

Vlastnosti Pirelli P Zero Nero

Jednotlivé jízdní a ekonomické vlastnosti pneumatiky Pirelli P Zero Nero

Další testy letních pneumatik

test
x

Už máte vybráno? 9 pneumatik, která bych letos obul já.

Od návštěvníků TestPneumatik.eu vím, že zorientovat se v takovém množství pneumatik je celkem složité. Často se mě tak místo testů ptají na mé osobní doporučení.

Proto jsem vypracoval a chtěl bych vám nabídnout můj aktuální přehled několika modelů pneumatik pro rok 2020, který si průběžně aktualizuji během tvorby tohoto webu a které bych bez obav obul na svůj vůz.Zadáním e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání newsletteru s novými testy pneumatik (obvykle 2x ročně) v souladu s našimi zásadami.
-->