Semperit Van-Life 2

Od 1736 Kč skladem na pneuboss.czKoupit

Plusy a mínusy Semperit Van-Life 2:


   Výsledky v testech pneumatik

   Recenze Napsat recenzi

   Zatím nemáme žádnou recenzi pneumatiky Semperit Van-Life 2. Máte s touto pneumatikou Semperit zkušenosti? Přidejte recenzi a pomozte tak ostatním! Momentálně posíláme za napsání recenze měřič hloubky dezénu zdarma.

   Vlastnosti Semperit Van-Life 2

   Jednotlivé jízdní a ekonomické vlastnosti pneumatiky Semperit Van-Life 2

   Vyplatí se koupit Semperit Van-Life 2?

   Spíše ne, na základě testů jsme našli více než 5 pneumatik, které bychom doporučili více a stojí méně. V referenčním rozměru 215/65 R16 jsou lepší než Semperit Van-Life 2 například Pirelli Scorpion VERDE, na které kromě lepšího výkonu také ušetříte cca. 3632 Kč na sadě, případně Hankook Ventus Prime3 K125, kde ušetříte 5024Kč.

   Lepší a levnější pneumatiky

   Další informace o Semperit Van-Life 2 na PneuSrovnavac.cz.

   Další testy letních pneumatik

   test
   x

   Už máte vybráno? 9 pneumatik, která bych letos obul já.

   Od návštěvníků TestPneumatik.eu vím, že zorientovat se v takovém množství pneumatik je celkem složité. Často se mě tak místo testů ptají na mé osobní doporučení.

   Proto jsem vypracoval a chtěl bych vám nabídnout můj aktuální přehled několika modelů pneumatik pro rok 2020, který si průběžně aktualizuji během tvorby tohoto webu a které bych bez obav obul na svůj vůz.   Zadáním e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání newsletteru s novými testy pneumatik (obvykle 2x ročně) v souladu s našimi zásadami.
   -->