Fulda SportControl


Výsledky v testech pneumatik

Recenze Napsat recenzi

92.2/100 · 25000km · 205/55 R16 · J.Moravansky
Pneumatiky Fulda jsem koupil poprvé, predtim na autě Goodyear a 2x Dunlop. Pneumatiky pres nazev Sportcontrol vynikají zejmena komfortem. Na aute s relativne tuhym podvozkem, kde UHP pneumatiky byly az nepříjemné jsem presel na dunlop touring. Ale i proti touring Dunlopum byla tohle velka změna. Opravdu velice tiché a to i už dost ojete. Velmi mekke bočnice parádně zehli drobne nerovnosti. Coz je zase vykoupeno volnejsi jízdou na dalnici. Velka vydrz, nejpohodlnejsi pneu co jsem kdy jezdil. Velmi dobre na vodě. Přilnavost výborná, ale handling trochu slabsi. Vydrz se mi zda pres pocitive mekkou smes velmi dobrá.
Jízdní vlastnosti na suché vozovce: 85%Jízdní vlastnosti na mokré vozovce: 92%Odolnost proti opotřebení: 94%Jízdní komfort a hluk: : 100%J.Moravansky by si koupil Fulda SportControl znovu: 90%
Napsáno 17.03.2018
Napsat recenzi
Průměrné hodnocení Fulda SportControl: 92% (Počítáno z 4 testů)

Vyplatí se koupit Fulda SportControl?

Spíše ne, na základě testů jsme našli více než 5 pneumatik, které bychom doporučili více a stojí méně. V referenčním rozměru 255/35 R19 jsou lepší než Fulda SportControl například Michelin Pilot Sport 4, na které kromě lepšího výkonu také ušetříte cca. 3064 Kč na sadě, případně Continental SportContact 6, kde ušetříte 3444Kč.

Lepší a levnější pneumatiky

Další testy letních pneumatik

x

Už máte vybráno? 9 pneumatik, která bych letos obul já.

Od návštěvníků TestPneumatik.eu vím, že zorientovat se v takovém množství pneumatik je celkem složité. Často se mě tak místo testů ptají na mé osobní doporučení.

Proto jsem vypracoval a chtěl bych vám nabídnout můj aktuální přehled několika modelů pneumatik pro rok 2019, který si průběžně aktualizuji během tvorby tohoto webu a které bych bez obav obul na svůj vůz.Zadáním e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání newsletteru s novými testy pneumatik (obvykle 2x ročně) v souladu s našimi zásadami.
-->