Toyo Proxes T1 Sport


Výsledky v testech pneumatik

Recenze Napsat recenzi

Zatím nemáme žádnou recenzi pneumatiky Toyo Proxes T1 Sport. Máte s touto pneumatikou Toyo zkušenosti? Přidejte recenzi a pomozte tak ostatním! Momentálně posíláme za napsání recenze měřič hloubky dezénu zdarma. Napsat recenzi
Průměrné hodnocení Toyo Proxes T1 Sport: 91% (Počítáno z 11 testů)

Vyplatí se koupit Toyo Proxes T1 Sport?

V zásadě ano, i když existuje několik pneumatik, které bych doporučil zvážit. V referenčním rozměru 255/35 R19 jsme našli jiné pneumatiky, které jsou levnější a zároveň dle výsledků testů lepší než Toyo Proxes T1 Sport. Jsou to například Falken Azenis FK510, na které kromě lepšího výkonu také ušetříte cca. 1356 Kč na sadě, případně Uniroyal RainSport 3, kde ušetříte 828Kč.

Další testy letních pneumatik

x

Už máte vybráno? 9 pneumatik, která bych letos obul já.

Od návštěvníků TestPneumatik.eu vím, že zorientovat se v takovém množství pneumatik je celkem složité. Často se mě tak místo testů ptají na mé osobní doporučení.

Proto jsem vypracoval a chtěl bych vám nabídnout můj aktuální přehled několika modelů pneumatik pro rok 2018, který si průběžně aktualizuji během tvorby tohoto webu a které bych bez obav obul na svůj vůz.Zadáním e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání newsletteru s novými testy pneumatik (obvykle 2x ročně) v souladu s našimi zásadami.
-->