Hankook Winter i*cept evo2 SUV W320A


Výsledky v testech pneumatik

Recenze Napsat recenzi

Zatím nemáme žádnou recenzi pneumatiky Hankook Winter i*cept evo2 SUV W320A. Máte s touto pneumatikou Hankook zkušenosti? Přidejte recenzi a pomozte tak ostatním! Momentálně posíláme za napsání recenze měřič hloubky dezénu zdarma.

Vyplatí se koupit Hankook Winter i*cept evo2 SUV W320A?

Spíše ne, na základě testů jsme našli více než 5 pneumatik, které bychom doporučili více a stojí méně. V referenčním rozměru 215/65 R16 jsou lepší než Hankook Winter i*cept evo2 SUV W320A například BFGoodrich G-FORCE WINTER 2 SUV, na které kromě lepšího výkonu také ušetříte cca. 9816 Kč na sadě, případně Fulda Kristall Control HP2, kde ušetříte 10628Kč.

Lepší a levnější pneumatiky

Další testy zimních pneumatik

x

Už máte vybráno? 9 pneumatik, která bych letos obul já.

Od návštěvníků TestPneumatik.eu vím, že zorientovat se v takovém množství pneumatik je celkem složité. Často se mě tak místo testů ptají na mé osobní doporučení.

Proto jsem vypracoval a chtěl bych vám nabídnout můj aktuální přehled několika modelů pneumatik pro rok 2018, který si průběžně aktualizuji během tvorby tohoto webu a které bych bez obav obul na svůj vůz.Zadáním e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání newsletteru s novými testy pneumatik (obvykle 2x ročně) v souladu s našimi zásadami.
-->