Kumho Ecsta LE Sport KU39


Výsledky v testech pneumatik

Recenze Napsat recenzi

Zatím nemáme žádnou recenzi pneumatiky Kumho Ecsta LE Sport KU39. Máte s touto pneumatikou Kumho zkušenosti? Přidejte recenzi a pomozte tak ostatním! Momentálně posíláme za napsání recenze měřič hloubky dezénu zdarma. Napsat recenzi
Průměrné hodnocení Kumho Ecsta LE Sport KU39: 91% (Počítáno z 4 testů)

Vyplatí se koupit Kumho Ecsta LE Sport KU39?

Spíše ne, na základě testů jsme našli více než 5 pneumatik, které bychom doporučili více a stojí méně. V referenčním rozměru 225/45 R17 jsou lepší než Kumho Ecsta LE Sport KU39 například Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3, na které kromě lepšího výkonu také ušetříte cca. 504 Kč na sadě, případně Dunlop SP Sport MAXX RT2, kde ušetříte 412Kč.

Lepší a levnější pneumatiky

Další testy letních pneumatik

x

Už máte vybráno? 9 pneumatik, která bych letos obul já.

Od návštěvníků TestPneumatik.eu vím, že zorientovat se v takovém množství pneumatik je celkem složité. Často se mě tak místo testů ptají na mé osobní doporučení.

Proto jsem vypracoval a chtěl bych vám nabídnout můj aktuální přehled několika modelů pneumatik pro rok 2018, který si průběžně aktualizuji během tvorby tohoto webu a které bych bez obav obul na svůj vůz.Zadáním e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání newsletteru s novými testy pneumatik (obvykle 2x ročně) v souladu s našimi zásadami.
-->