Kumho Ecsta PS91


Výsledky v testech pneumatik

Recenze Napsat recenzi

Zatím nemáme žádnou recenzi pneumatiky Kumho Ecsta PS91. Máte s touto pneumatikou Kumho zkušenosti? Přidejte recenzi a pomozte tak ostatním! Momentálně posíláme za napsání recenze měřič hloubky dezénu zdarma. Napsat recenzi
Průměrné hodnocení Kumho Ecsta PS91: 93% (Počítáno z 4 testů)

Vyplatí se koupit Kumho Ecsta PS91?

Rozhodně ano. V referenčním rozměru 255/35 R19 jsme nenašli jinou pneumatiku, která by za stejnou nebo nižší cenu poskytovala takový výkon jako Kumho Ecsta PS91. Pokud hledáte o něco levnější alternativu, doporučil bych Kumho Ecsta PS71, na které ve zmiňovaném rozměru ušetříte cca. 1296 Kč na sadě, případně Sava Intensa UHP 2, kde ušetříte 2776Kč.

Další testy letních pneumatik

x

Už máte vybráno? 9 pneumatik, která bych letos obul já.

Od návštěvníků TestPneumatik.eu vím, že zorientovat se v takovém množství pneumatik je celkem složité. Často se mě tak místo testů ptají na mé osobní doporučení.

Proto jsem vypracoval a chtěl bych vám nabídnout můj aktuální přehled několika modelů pneumatik pro rok 2019, který si průběžně aktualizuji během tvorby tohoto webu a které bych bez obav obul na svůj vůz.Zadáním e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání newsletteru s novými testy pneumatik (obvykle 2x ročně) v souladu s našimi zásadami.
-->