Kumho Ecsta PS91


Výsledky v testech pneumatik

Recenze Napsat recenzi

Zatím nemáme žádnou recenzi pneumatiky Kumho Ecsta PS91. Máte s touto pneumatikou Kumho zkušenosti? Přidejte recenzi a pomozte tak ostatním! Momentálně posíláme za napsání recenze měřič hloubky dezénu zdarma. Napsat recenzi
Průměrné hodnocení Kumho Ecsta PS91: 93% (Počítáno z 4 testů)

Vyplatí se koupit Kumho Ecsta PS91?

Rozhodně ano. V referenčním rozměru 255/35 R19 jsme nenašli jinou pneumatiku, která by za stejnou nebo nižší cenu poskytovala takový výkon jako Kumho Ecsta PS91. Pokud hledáte o něco levnější alternativu, doporučil bych Kumho Ecsta PS71, na které ve zmiňovaném rozměru ušetříte cca. 1220 Kč na sadě, případně Barum Bravuris 3 HM, kde ušetříte 2588Kč.

Další testy letních pneumatik

x

Už máte vybráno? 9 pneumatik, která bych letos obul já.

Od návštěvníků TestPneumatik.eu vím, že zorientovat se v takovém množství pneumatik je celkem složité. Často se mě tak místo testů ptají na mé osobní doporučení.

Proto jsem vypracoval a chtěl bych vám nabídnout můj aktuální přehled několika modelů pneumatik pro rok 2019, který si průběžně aktualizuji během tvorby tohoto webu a které bych bez obav obul na svůj vůz.Zadáním e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání newsletteru s novými testy pneumatik (obvykle 2x ročně) v souladu s našimi zásadami.
-->