Kumho Ecsta PS71


Výsledky v testech pneumatik

Recenze Napsat recenzi

Zatím nemáme žádnou recenzi pneumatiky Kumho Ecsta PS71. Máte s touto pneumatikou Kumho zkušenosti? Přidejte recenzi a pomozte tak ostatním! Momentálně posíláme za napsání recenze měřič hloubky dezénu zdarma. Napsat recenzi
Průměrné hodnocení Kumho Ecsta PS71: 97% (Počítáno z 2 testů)

Vyplatí se koupit Kumho Ecsta PS71?

Rozhodně ano. V referenčním rozměru 225/45 R17 jsme nenašli jinou pneumatiku, která by za stejnou nebo nižší cenu poskytovala takový výkon jako Kumho Ecsta PS71. Pokud hledáte o něco levnější alternativu, doporučil bych Sava Intensa UHP 2, na které ve zmiňovaném rozměru ušetříte cca. 748 Kč na sadě, případně Kumho Ecsta HS51, kde ušetříte 28Kč.

Další testy letních pneumatik

x

Už máte vybráno? 9 pneumatik, která bych letos obul já.

Od návštěvníků TestPneumatik.eu vím, že zorientovat se v takovém množství pneumatik je celkem složité. Často se mě tak místo testů ptají na mé osobní doporučení.

Proto jsem vypracoval a chtěl bych vám nabídnout můj aktuální přehled několika modelů pneumatik pro rok 2018, který si průběžně aktualizuji během tvorby tohoto webu a které bych bez obav obul na svůj vůz.Zadáním e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání newsletteru s novými testy pneumatik (obvykle 2x ročně) v souladu s našimi zásadami.
-->