• 10 obchodů, 68 825 produktů
Michelin e.Primacy

Michelin e.Primacy

/66% · letní · · : Premium

B
A
Michelin e.Primacy
Zjistěte dostupnost Michelin e.Primacy
Šířka
Profil
Velikost ráfku

Obsah:
Zkontrolovat ceny Michelin e.Primacy

Velikosti

Michelin e.Primacy je vyráběna ve 107 velikostech, od 165/65 R15 do 225/45 R21.
zobrazit ceny

Podobné pneumatiky

Porovnání: pneumatiky podobné Michelin e.Primacy

časová osa

2021

Michelin e.Primacy byla uvedena na trh

2023

Michelin e.Primacy byla testována 2x (ADAC,...)

Úspěchy

Nejlepší
Vnější hluk
Adac 2023
Automotorsport 2023
Nejlepší
Brzdění na mokru
Adac 2023
Automotorsport 2023
Nejlepší
Aquaplaning – příčný
Adac 2023
Nejlepší
Aquaplaning – podélný
Adac 2023
Nejlepší
Brzdění na suchu
Adac 2023

Michelin e.Primacy v testech pneumatik

Všechny testy pneumatik, ve kterých byla pneumatika Michelin e.Primacy:
ADAC Test letních pneumatik 2023 205/55 R16
Dostatečné
Umístěna #38 z 50
Michelin e.Primacy získal 38. místo z 50 konkurentů a byl ohodnocen známkou "Dostatečný". Přestože se vyznačuje výjimečnou ekologickou stopou, která se vyznačuje nejlepší udržitelností ve své třídě, bezkonkurenční životností, minimálním opotřebením a je nejlehčí a nejúspornější pneumatikou ve své kategorii, čelila kritice za své výkony. Zpochybňována byla její vyváženost, zejména se zdůrazňovaly její nedostatky na suchých a zejména mokrých vozovkách, což vedlo ke snížení hodnocení. Na suchém povrchu poskytovala pneumatika řidiči uspokojivou zpětnou vazbu a také ovladatelnost na limitu byla hodnocena jako uspokojivá. Na suché vozovce dokázala získat dobré hodnocení z hlediska brzdné dráhy. Její celkový výkon na suchu však nepřekročil uspokojivý výsledek. Pneumatika vykazovala výrazné nedostatky na mokré vozovce, kde byl její výkon v oblasti brzdění, odolnosti proti aquaplaningu a ovladatelnosti hodnocen pouze jako dostatečný. Její neschopnost účinně kombinovat podélné a příčné síly měla za následek nejasné a náročné ovládání v kritických situacích, což vyvrcholilo dostatečným hodnocením jejího výkonu na mokru. Navzdory svým omezením v oblasti ovladatelnosti a bezpečnosti nastavila pneumatika Michelin e.Primacy vysoký standard v oblasti ekologických vlastností, neboť nabídla pozoruhodnou odolnost, nejmenší opotřebení pneumatik a vynikající účinnost z hlediska spotřeby paliva a hmotnosti pneumatik. Díky tomu se v testu stala měřítkem udržitelnosti a jen těsně jí v tomto ohledu uniklo dobré hodnocení.
Název Dopad na životní prostředíBezpečnost jízdy
Nejlepší hodnoty v testu1,31,8
Michelin e.Primacy1,3 3,9
Zobrazit podrobnosti testu
Zdroj: www.adac.de
Automotorsport Test letních pneumatik 2023 255/45 R20
Velmi dobré
Umístěna #3 z 10
Pneumatika Michelin e.Primacy se umístila na chvályhodném třetím místě mezi deseti konkurenty a získala ve své kategorii vynikající výsledek, který vypovídá o její kvalitě. Na testující udělalo zvláštní dojem její vynikající zpomalení na mokrém povrchu, které bylo vyzdviženo jako nejvýznamnější vlastnost pneumatiky. Chválili ji také za výjimečně nízký valivý odpor a tichý valivý hluk, díky čemuž je nejen účinná, ale i příjemně nenápadná. Ovladatelnost pneumatiky byla označena za snadno ovladatelnou, se spolehlivým sklonem k bezpečné nedotáčivosti, což svědčí o vyváženém a předvídatelném jízdním zážitku. Kritizován však byl poněkud nedostatečný jízdní komfort způsobený nižší úrovní vlastního tlumení. Dalšími charakteristickými znaky této pneumatiky byly její špičkové výkony ve specifických disciplínách, včetně vnějšího hluku, valivého odporu a brzdění na mokru, což dokládá její všestranné schopnosti.
Název
Michelin e.Primacy
Zobrazit podrobnosti testu

Rozdělení zkušebních hodnocení

100% (1x)65% (1x)
velmi dobrédostatečné
1x1x

Hodnocení x Velikost kola

R16R20
65% (1x)100% (1x)

Hodnocení x Šířka

205/xx Rxx255/xx Rxx
65% (1x)100% (1x)

Faq

  1. Kde se vyrábí Michelin e.Primacy?

    Michelin e.Primacy se vyrábí v Itálie/Španělsko.

Recenze Napsat recenzi

Zatím nemáme žádnou recenzi pneumatiky Michelin e.Primacy. Máte s touto pneumatikou zkušenosti? Přidejte recenzi a pomozte tak ostatním! Momentálně posíláme za napsání recenze měřič hloubky dezénu zdarma.

Další modely Michelin