Yokohama Geolandar A/T G015


Výsledky v testech pneumatik

Recenze Napsat recenzi

88.2/100 · 150km · 235/65-17 ·
Drzak v terenu nezklame, nenecha se jen tak poskodit ostrym kamenem, na snehu taky dobre vede a ekonomika provozu u SUV je bezpredmetna .Najezd pres 100 tis.
Jízdní vlastnosti na suché vozovce: 80%Jízdní vlastnosti na mokré vozovce: 79%Odolnost proti opotřebení: 100%Jízdní komfort a hluk: : 82%Koupil bych si pneu znovu: 100%
Napsáno 06.11.2019
2/100 · 0km · ·
Pozor! Tato pneu je asi výborná do suchých oblastí USA apod. Ale najděte si energetické štítky této pneu a příbuzné Geolandar SUV - např. na pneumatiky.cz. Štítky si bohužel bez jakékoli kontroly dělají výrobci, takže nejhorší čínské pneu mají často nejlepší hodnocení na štítku. Obě zmíněné pneu mají na mokru za "C". Geolandar SUV však v testu ADAC 2017 zcela propadly a na posledním místě dostaly nejhorší možnou známku 5,5, takže na energ.štítku pro ně možná ani není odpovídající možnost hodnocení za mokro - www.testpneumatik.eu/yokohama-geolandar-suv Mají skvělý km nájezd a hloubku nového dezénu prý 11 mm. Výrobce dokonce poskytuje záruku na 60 - 70 tisíc US mil (přes 100 000 km), ale za cenu bídné přilnavosti na mokru, což už se ale zájemce nedočte jinde než na různých off-roadfórech, kde se ale samozřejmě názory teréních nadšenců dost liší. Málem jsem je sám koupil. Naštěstí jsem si tohoto testu všiml. Jsou na mokru asi vyloženě nebezpečné, a i sám výrobce (Japonsko) by na to měl alespon mírně poukazovat, místo vychvalování zlepšení tohoto nového modelu u trakce na mokru na svých stránkách - ale oproti předchozímu modelu G012 pouze o směšných ca 5%. Takže asi na známku v příštím testu za 5. A vyrábějí dva typy G015 - s ostrými nebo oblými hranami. Mimochodem - vybírat co nej pneu do záměrného jezdění v hlubokém blátě, ostrých šutrech apod., a zároven tak koupit pneu s bídnou přilnavostí na mokru a pak s nimi jezdit a občas i pospíchat do práce, na to je třeba pořádná dávka nadšenecké off-road blbosti, která ohrožuje i ostatní lidi na silnicích.
Jízdní vlastnosti na mokré vozovce: 10%
Napsáno 10.01.2018
2.2/100 · 0km · ·
Pozor! Tato pneu je asi výborná do suchých oblastí USA apod. Ale najděte si energetické štítky této pneu a příbuzné Geolandar SUV. Štítky si bohužel bez jakékoli kontroly píší výrobci, takže nejhorší pneu mají často nejlepší hodnocení na štítku. Obě zmíněné pneu mají na mokru za "C". Geolandar SUV však v testu ADAC 2017 - www.testpneumatik.eu/yokohama-geolandar-suv zcela propadly a na posledním místě dostaly nejhorší možnou známku 5,5. Mají skvělý km nájezd. Výrobce dokonce poskytuje záruku na 60 - 70 tisíc US mil (přes 100 000 km), ale za cenu bídné trakce na mokru, čímž už se ale nechlubí. Málem jsem je sám koupil. Naštěstí jsem si tohoto testu všiml. Jsou na mokru vyloženě nebezpečné, a i sám výrobce by na to měl alespon mírně poukazovat, místo vychvalování zlepšení tohoto nového modelu u trakce na mokru. Ale oproti předchozímu modelu G012 pouze o směšných ca 5%. Takže asi na známku v příštím testu za 5.
Jízdní vlastnosti na mokré vozovce: 11%
Napsáno 10.01.2018

Vlastnosti Yokohama Geolandar A/T G015

Jednotlivé jízdní a ekonomické vlastnosti pneumatiky Yokohama Geolandar A/T G015

Dostupné rozměry

Další testy pneumatik

test
x

Už máte vybráno? 9 pneumatik, která bych letos obul já.

-->