Goodyear Vector 4Seasons SUV Gen-2

Od 3436 Kč skladem na pneuboss.czKoupit

Výsledky v testech pneumatik

Recenze Napsat recenzi

Zatím nemáme žádnou recenzi pneumatiky Goodyear Vector 4Seasons SUV Gen-2. Máte s touto pneumatikou Goodyear zkušenosti? Přidejte recenzi a pomozte tak ostatním! Momentálně posíláme za napsání recenze měřič hloubky dezénu zdarma. Napsat recenzi
Průměrné hodnocení Goodyear Vector 4Seasons SUV Gen-2: 99% (Počítáno z 2 testů)

Vlastnosti Goodyear Vector 4Seasons SUV Gen-2

Jednotlivé jízdní a ekonomické vlastnosti pneumatiky Goodyear Vector 4Seasons SUV Gen-2

Vyplatí se koupit Goodyear Vector 4Seasons SUV Gen-2?

Spíše ne, na základě testů jsme našli více než 5 pneumatik, které bychom doporučili více a stojí méně. V referenčním rozměru 215/65 R16 jsou lepší než Goodyear Vector 4Seasons SUV Gen-2 například Pirelli Scorpion VERDE, na které kromě lepšího výkonu také ušetříte cca. 5388 Kč na sadě, případně Michelin Primacy 3, kde ušetříte 3492Kč.

Lepší a levnější pneumatiky

Další informace o Goodyear Vector 4Seasons SUV Gen-2 na PneuSrovnavac.cz.

Další testy pneumatik

test
x

Už máte vybráno? 9 pneumatik, která bych letos obul já.

Od návštěvníků TestPneumatik.eu vím, že zorientovat se v takovém množství pneumatik je celkem složité. Často se mě tak místo testů ptají na mé osobní doporučení.

Proto jsem vypracoval a chtěl bych vám nabídnout můj aktuální přehled několika modelů pneumatik pro rok 2020, který si průběžně aktualizuji během tvorby tohoto webu a které bych bez obav obul na svůj vůz.Zadáním e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání newsletteru s novými testy pneumatik (obvykle 2x ročně) v souladu s našimi zásadami.
-->