Goodyear Vector 4Seasons SUV Gen-2


Výsledky v testech pneumatik

Recenze Napsat recenzi

Zatím nemáme žádnou recenzi pneumatiky Goodyear Vector 4Seasons SUV Gen-2. Máte s touto pneumatikou Goodyear zkušenosti? Přidejte recenzi a pomozte tak ostatním! Momentálně posíláme za napsání recenze měřič hloubky dezénu zdarma. Napsat recenzi
Průměrné hodnocení Goodyear Vector 4Seasons SUV Gen-2: 99% (Počítáno z 2 testů)

Vyplatí se koupit Goodyear Vector 4Seasons SUV Gen-2?

Spíše ne, na základě testů jsme našli více než 5 pneumatik, které bychom doporučili více a stojí méně. V referenčním rozměru 215/65 R16 jsou lepší než Goodyear Vector 4Seasons SUV Gen-2 například GoodYear Efficientgrip SUV, na které kromě lepšího výkonu také ušetříte cca. 556 Kč na sadě, případně Nokian Line SUV, kde ušetříte 2280Kč.

Lepší a levnější pneumatiky

Další testy pneumatik

test
x

Už máte vybráno? 9 pneumatik, která bych letos obul já.

Od návštěvníků TestPneumatik.eu vím, že zorientovat se v takovém množství pneumatik je celkem složité. Často se mě tak místo testů ptají na mé osobní doporučení.

Proto jsem vypracoval a chtěl bych vám nabídnout můj aktuální přehled několika modelů pneumatik pro rok 2020, který si průběžně aktualizuji během tvorby tohoto webu a které bych bez obav obul na svůj vůz.Zadáním e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání newsletteru s novými testy pneumatik (obvykle 2x ročně) v souladu s našimi zásadami.
-->