Barum Bravuris 4X4


Výsledky v testech pneumatik

Recenze Napsat recenzi

65.8/100 · 35000km · 225/70 R16 ·
Na pneu se dá spolehnout na mokru i na suchu. I přes m+s označení bych je na zimu (sníh) určitě nedoporučoval. Jako velké negativum bych dal děsivé plavání na silnici, možná bylo způsobené každoročním přezouváním a vytaháváním bočnice, jelikož jako nové tuto vlastnost neměly. Jako druhé mínus bych dal velkou hlučnost při sjetí pod 5mm. Takže pneu co se týče přilnavosti funguje dobře, ale díky zmíněným negativům bych ji znovu spíše nedoporučil.
Jízdní vlastnosti na suché vozovce: 86%Jízdní vlastnosti na mokré vozovce: 82%Odolnost proti opotřebení: 70%Jízdní komfort a hluk: : 51%Koupil bych si pneu znovu: 40%
Napsáno 20.10.2019

Další testy letních pneumatik

x

Už máte vybráno? 9 pneumatik, která bych letos obul já.

Od návštěvníků TestPneumatik.eu vím, že zorientovat se v takovém množství pneumatik je celkem složité. Často se mě tak místo testů ptají na mé osobní doporučení.

Proto jsem vypracoval a chtěl bych vám nabídnout můj aktuální přehled několika modelů pneumatik pro rok 2020, který si průběžně aktualizuji během tvorby tohoto webu a které bych bez obav obul na svůj vůz.Zadáním e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání newsletteru s novými testy pneumatik (obvykle 2x ročně) v souladu s našimi zásadami.
-->