Hankook Dynapro HP2 RA33


Výsledky v testech pneumatik

Recenze Napsat recenzi

Zatím nemáme žádnou recenzi pneumatiky Hankook Dynapro HP2 RA33. Máte s touto pneumatikou Hankook zkušenosti? Přidejte recenzi a pomozte tak ostatním! Momentálně posíláme za napsání recenze měřič hloubky dezénu zdarma. Napsat recenzi
Průměrné hodnocení Hankook Dynapro HP2 RA33: 93% (Počítáno z 3 testů)

Vyplatí se koupit Hankook Dynapro HP2 RA33?

Spíše ne, na základě testů jsme našli více než 5 pneumatik, které bychom doporučili více a stojí méně. V referenčním rozměru 215/65 R16 jsou lepší než Hankook Dynapro HP2 RA33 například Nokian Line SUV, na které kromě lepšího výkonu také ušetříte cca. 528 Kč na sadě, případně Hankook Ventus Prime3 K125, kde ušetříte 380Kč.

Lepší a levnější pneumatiky

Další testy letních pneumatik

x

Už máte vybráno? 9 pneumatik, která bych letos obul já.

Od návštěvníků TestPneumatik.eu vím, že zorientovat se v takovém množství pneumatik je celkem složité. Často se mě tak místo testů ptají na mé osobní doporučení.

Proto jsem vypracoval a chtěl bych vám nabídnout můj aktuální přehled několika modelů pneumatik pro rok 2019, který si průběžně aktualizuji během tvorby tohoto webu a které bych bez obav obul na svůj vůz.Zadáním e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání newsletteru s novými testy pneumatik (obvykle 2x ročně) v souladu s našimi zásadami.
-->