Goodyear Eagle F1 Asymmetric 2 SUV

Od 3480 Kč skladem na pneuboss.czKoupit

Výsledky v testech pneumatik

Recenze Napsat recenzi

Zatím nemáme žádnou recenzi pneumatiky Goodyear Eagle F1 Asymmetric 2 SUV. Máte s touto pneumatikou Goodyear zkušenosti? Přidejte recenzi a pomozte tak ostatním! Momentálně posíláme za napsání recenze měřič hloubky dezénu zdarma.

Vlastnosti Goodyear Eagle F1 Asymmetric 2 SUV

Jednotlivé jízdní a ekonomické vlastnosti pneumatiky Goodyear Eagle F1 Asymmetric 2 SUV

Vyplatí se koupit Goodyear Eagle F1 Asymmetric 2 SUV?

Spíše ne, na základě testů jsme našli více než 5 pneumatik, které bychom doporučili více a stojí méně. V referenčním rozměru 235/55 R19 jsou lepší než Goodyear Eagle F1 Asymmetric 2 SUV například Pirelli Scorpion VERDE, na které kromě lepšího výkonu také ušetříte cca. 28 Kč na sadě, případně Falken Azenis FK510, kde ušetříte 1384Kč.

Lepší a levnější pneumatiky

Další informace o Goodyear Eagle F1 Asymmetric 2 SUV na PneuSrovnavac.cz.

Další testy letních pneumatik

test
x

Už máte vybráno? 9 pneumatik, která bych letos obul já.

Od návštěvníků TestPneumatik.eu vím, že zorientovat se v takovém množství pneumatik je celkem složité. Často se mě tak místo testů ptají na mé osobní doporučení.

Proto jsem vypracoval a chtěl bych vám nabídnout můj aktuální přehled několika modelů pneumatik pro rok 2020, který si průběžně aktualizuji během tvorby tohoto webu a které bych bez obav obul na svůj vůz.Zadáním e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání newsletteru s novými testy pneumatik (obvykle 2x ročně) v souladu s našimi zásadami.
-->