GoodYear Eagle F1 Supersport

Od 3412 Kč skladem na pneuboss.czKoupit

Plusy a mínusy GoodYear Eagle F1 Supersport:

 • Výjimečný handling na mokru

  Výsledky v testech pneumatik

  Recenze Napsat recenzi

  Zatím nemáme žádnou recenzi pneumatiky GoodYear Eagle F1 Supersport. Máte s touto pneumatikou GoodYear zkušenosti? Přidejte recenzi a pomozte tak ostatním! Momentálně posíláme za napsání recenze měřič hloubky dezénu zdarma.

  Vlastnosti GoodYear Eagle F1 Supersport

  Jednotlivé jízdní a ekonomické vlastnosti pneumatiky GoodYear Eagle F1 Supersport

  Vyplatí se koupit GoodYear Eagle F1 Supersport?

  Spíše ne, na základě testů jsme našli více než 5 pneumatik, které bychom doporučili více a stojí méně. V referenčním rozměru 225/40 R18 jsou lepší než GoodYear Eagle F1 Supersport například GoodYear Eagle F1 Asymmetric 5, na které kromě lepšího výkonu také ušetříte cca. 6428 Kč na sadě, případně Continental SportContact 5, kde ušetříte 6188Kč.

  Lepší a levnější pneumatiky

  Další informace o GoodYear Eagle F1 Supersport na PneuSrovnavac.cz.

  Další testy letních pneumatik

  test
  x

  Už máte vybráno? 9 pneumatik, která bych letos obul já.

  Od návštěvníků TestPneumatik.eu vím, že zorientovat se v takovém množství pneumatik je celkem složité. Často se mě tak místo testů ptají na mé osobní doporučení.

  Proto jsem vypracoval a chtěl bych vám nabídnout můj aktuální přehled několika modelů pneumatik pro rok 2020, který si průběžně aktualizuji během tvorby tohoto webu a které bych bez obav obul na svůj vůz.  Zadáním e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání newsletteru s novými testy pneumatik (obvykle 2x ročně) v souladu s našimi zásadami.
  -->