Michelin Latitude Alpin LA2

Od 3609 Kč skladem na pneuboss.czKoupit

Michelin Latitude Alpin LA2 je pneumatikou, navrhnutou speciálně pro SUV. Nezaměřuje se tolik na sportovní jízdní vlastnosti jako varianta Michelin Pilot Alpin PA4, za to ale disponuje technologiemi zkracujícími brzdnou dráhu na sněhu i ledu, záběr v hlubokém sněhu a efektivnější přilnavost díky "Ridge N Flex". První test je z roku 2014 a v roce 2018 obdržela v testu Autobild pouze hodnocení uspokojivé kvůli horším výkonům na suchu. 

Plusy a mínusy Michelin Latitude Alpin LA2:

 • Výjimečný handling na mokru

  Výsledky v testech pneumatik

  Recenze Napsat recenzi

  Zatím nemáme žádnou recenzi pneumatiky Michelin Latitude Alpin LA2. Máte s touto pneumatikou Michelin zkušenosti? Přidejte recenzi a pomozte tak ostatním! Momentálně posíláme za napsání recenze měřič hloubky dezénu zdarma. Napsat recenzi
  Průměrné hodnocení Michelin Latitude Alpin LA2: 97% (Počítáno z 5 testů)

  Vlastnosti Michelin Latitude Alpin LA2

  Jednotlivé jízdní a ekonomické vlastnosti pneumatiky Michelin Latitude Alpin LA2

  Popis pneumatiky

  Vyplatí se koupit Michelin Latitude Alpin LA2?

  V zásadě ano, i když existuje několik pneumatik, které bych doporučil zvážit. V referenčním rozměru 235/55 R19 jsme našli jiné pneumatiky, které jsou levnější a zároveň dle výsledků testů lepší než Michelin Latitude Alpin LA2. Jsou to například Dunlop SP WINTER SPORT 4D, na které kromě lepšího výkonu také ušetříte cca. 1448 Kč na sadě, případně Continental WinterContact TS 850P SUV, kde ušetříte 428Kč.

  Další informace o Michelin Latitude Alpin LA2 na PneuSrovnavac.cz.

  Další testy zimních pneumatik

  test
  x

  Už máte vybráno? 9 pneumatik, která bych letos obul já.

  -->