Zimní pneumatiky Continental
 • Zimni pneumatiky Continental testovány celkem 22x
 • Průměrné umístění pneumatik Continental v testech zimních pneumatik je 1.864
 • Přehled nejlepších zimních pneumatik pro rok 2014 naleznete na stránce zimní pneumatiky.
 • Continental ContiWinterContact TS 850P

  Continental ContiWinterContact TS800

  Continental ContiWinterContact TS830

  Continental ContiWinterContact TS850

  Continental CrossContact Winter

  Continental VanContact Winter

  Continental WinterContact TS 850P SUV

  Continental WinterContact TS 860

  Continental WinterContact TS 860S


  Zimní pneumatiky Continental

  Continental ContiWinterContact TS800

  Tato zimní pneumatika, uzpůsobená především pro kompaktní vozidla, zajišťuje bezpečnou jízdu v nepříznivých zimních podmínkách. Pneumatika je stabilní v zatáčkách, díky profilovým blokům je optimálně ovladatelná a díky větší kontaktní ploše s vozovkou zajišťuje bezpečné brzdění na sněhu a ledu. Směs, ze které je pneumatiky vyrobena zajišťuje nižší valivý odpor. I díky nízké spotřebě vyhrál ContiWinterContact TS800 test ADAC 2011 a v testu ADAC 2012 se umístil na druhém místě.

  Continental ContiWinterContact TS830

  Zimní pneumatika ContiWinterContact TS830 je určena pro silné vozy. Velké množství záběrových bloků a lamelový systém zajišťují efektivní zařezávání do sněhu a tím i vyšší bezpečnost při brzdění. Pneumatika má vynikající brzdný výkon na ledu a zasněženém povrchu a díky optimalizovanému rozložení tlaku v pneumatice disponuje pneumatika i vyšším kilometrovým výkonem. Kvalitní a vyrovnané vlastnosti pneumatiky dokazuje i první příčka v testu ADAC 2011.

  Continental ContiWinterContact TS850

  Zimní pneumatika ContiWinterContact TS830 je určena pro kompaktní a rodinné vozy. Tento model vychází t předchozího modelu ContiWinterContact TS830, avšak disponuje posíleným brzdným výkonem na zasněženém povrchu, ledu a mokré vozovce. Díky speciálním lamelám se může pneumatika chlubit mimořádnou přilnavostí. Oproti předchůdci má pneumatika nižší valivý odpor a vyšší kilometrový výkon. To, že se jedná o naprostou špičku ve svém segmentu, dokazují i vítězství v renomovaných testech jako ADAC 2012, ADAC 2013, ACE 2013, Autobild 2013 a další.

  Continental  CrossContact Winter

  Tato zimní pneumatika je určena pro silné vozy SUV a vozy 4x4. Dezén pneumatik je uzpůsoben pro maximální záběr na sněhu. Robustní bloky pneumatiky zajišťují špičkový handling a bezpečnou jízdu na sněhu. Díky technologii sinusových lamel je pneumatika uzpůsobena pro vyšší kilometrový výkon. V testech ADAC 2012 a ACE 2012 CrossContact Winter mírně zaostává za konkurenčním Bridgestone Blizzak LM-80, ale i tak se nachází na druhém, respektive třetím místě.


  Napsat recenzi
  Průměrné hodnocení zimních pneumatik Continental: 97% (Počítáno z 22 testů)
  test
  x

  Už máte vybráno? 9 pneumatik, která bych letos obul já.

  Od návštěvníků TestPneumatik.eu vím, že zorientovat se v takovém množství pneumatik je celkem složité. Často se mě tak místo testů ptají na mé osobní doporučení.

  Proto jsem vypracoval a chtěl bych vám nabídnout můj aktuální přehled několika modelů pneumatik pro rok 2020, který si průběžně aktualizuji během tvorby tohoto webu a které bych bez obav obul na svůj vůz.  Zadáním e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání newsletteru s novými testy pneumatik (obvykle 2x ročně) v souladu s našimi zásadami.
  -->