Falken EuroALL Season AS210


Výsledky v testech pneumatik

Recenze Napsat recenzi

Zatím nemáme žádnou recenzi pneumatiky Falken EuroALL Season AS210. Máte s touto pneumatikou Falken zkušenosti? Přidejte recenzi a pomozte tak ostatním! Momentálně posíláme za napsání recenze měřič hloubky dezénu zdarma. Napsat recenzi
Průměrné hodnocení Falken EuroALL Season AS210: 95% (Počítáno z 2 testů)

Vyplatí se koupit Falken EuroALL Season AS210?

V rámci této cenové hladiny ano. V referenčním rozměru 205/55 R16 jsme nenašli jinou pneumatiku, která by za stejnou nebo nižší cenu poskytovala takový výkon jako Falken EuroALL Season AS210. Nicméně je napováženou, zda si nepřiplatit za o něco kvalitnější pneumatiky - doporučil bych například Continental AllSeasonContact, na které ve zmiňovaném rozměru za vyšší výkon připlatíte cca. 2088 Kč na sadě, případně GoodYear Vector 4Seasons Gen-2, kde připlatíte 1972Kč.

Další testy pneumatik

x

Už máte vybráno? 9 pneumatik, která bych letos obul já.

Od návštěvníků TestPneumatik.eu vím, že zorientovat se v takovém množství pneumatik je celkem složité. Často se mě tak místo testů ptají na mé osobní doporučení.

Proto jsem vypracoval a chtěl bych vám nabídnout můj aktuální přehled několika modelů pneumatik pro rok 2019, který si průběžně aktualizuji během tvorby tohoto webu a které bych bez obav obul na svůj vůz.Zadáním e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání newsletteru s novými testy pneumatik (obvykle 2x ročně) v souladu s našimi zásadami.
-->