Continental AllSeasonContact


Výsledky v testech pneumatik

Recenze Napsat recenzi

Zatím nemáme žádnou recenzi pneumatiky Continental AllSeasonContact. Máte s touto pneumatikou Continental zkušenosti? Přidejte recenzi a pomozte tak ostatním! Momentálně posíláme za napsání recenze měřič hloubky dezénu zdarma. Napsat recenzi
Průměrné hodnocení Continental AllSeasonContact: 99% (Počítáno z 4 testů)

Vyplatí se koupit Continental AllSeasonContact?

Rozhodně ano. V referenčním rozměru 205/55 R16 jsme nenašli jinou pneumatiku, která by za stejnou nebo nižší cenu poskytovala takový výkon jako Continental AllSeasonContact. Pokud hledáte o něco levnější alternativu, doporučil bych GoodYear Vector 4Seasons Gen-2, na které ve zmiňovaném rozměru ušetříte cca. 720 Kč na sadě, případně Nokian Weatherproof, kde ušetříte 856Kč.

Další testy pneumatik

x

Už máte vybráno? 9 pneumatik, která bych letos obul já.

Od návštěvníků TestPneumatik.eu vím, že zorientovat se v takovém množství pneumatik je celkem složité. Často se mě tak místo testů ptají na mé osobní doporučení.

Proto jsem vypracoval a chtěl bych vám nabídnout můj aktuální přehled několika modelů pneumatik pro rok 2018, který si průběžně aktualizuji během tvorby tohoto webu a které bych bez obav obul na svůj vůz.Zadáním e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání newsletteru s novými testy pneumatik (obvykle 2x ročně) v souladu s našimi zásadami.
-->